Viena diena kopā ar Gunti Veitu

Komentāri

Mūziķis Guntis Veits parasti ir labā noskaņojumā un dzīvo tā, lai nebūtu neviena ienaidnieka. Tas arī izdodas, jo nekreņķējas par sīkumiem un dzīvi tver pozitīvi.

”Es “baigi” daudz neņemu galvā, ko man saka. Dzīvoju pilnīgi vienkārši, un tāpēc man laikam nav nedraugu. Var jau būt, ka viņi ir, bet tikai labi maskējas,” stāsta G. Veits.

Mūziķis ik rītu nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm, pēc tam iedzer tasi melnas kafijas bez cukura. Brokastis neēd.

Bez Tabu komanda sekoja līdzi mūziķa gaitām izrādes Vīrieši, vīrieši tapšanā, mēģinājumā ar grupas Credo ģitāristu, kam sekoja tikšanās ar grāmatu izdevniecības pārstāvi, kam jānodod fotogrāfijas par Credo ziedu laikiem un jāpagūst uz dziesmas ierakstu. Ir krietni pēc pusnakts, kad mūziķis pārrodas mājās. Un tā – katru dienu.

Plašāk skaties videosižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl