VIDEO: Troņu spēļu reklāmas rullīša autore dzied Jūriņ` prasa smalku tīklu

Komentāri

Par Vikingu dievieti dēvētā dziedātāja, komponiste un instrumentāliste Eivora pasaules slavu iemantoja pēc tam, kad viņas dziesma tika izraudzīta seriāla Troņu spēles reklāmas rullītim.

Īpaša draudzība mūziķei izveidojusies ar latviešu koklētāju Laimu Jansoni, kura pagājušā gadā ciemojās pie viņas dzimtajās Fēru salās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn Laimas viesošanās Fēru salās vainagojās ne tikai ar kopīgu muzicēšanu ar Eivoru un viņas grupu uz vienas skatuves, bet koklētāja fērietei iemācījusi arī latviešu tautasdziesmu Jūriņ’ prasa smalku tīklu, ko nu viņa labprāt arī izdzied.

Šī ir jau otrā reize, kad dziedātāja ciemojas mūsu valstī. Iepriekš viņa Latvijā uzstājās 2014. gada rudenī, un Eivoru priecējot iespēja tagad Rīgu apskatīt vasarīgā ietērpā.

“Es pamanīju, ka tiem cilvēkiem Latvijā, ko es sastapu, patīk kultūra, māksla un mūzika. Es sastapu dažus ļoti feinus māksliniekus, apģērbu dizainerus, es atklāju daudzas ļoti interesantas lietas,” intervijā LNT 900 sekundēm atklāj Eivora.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl