7 komentāri

Par Neida klipa atlases sensāciju kļuvušas dvīņumāsas Laila un Laima Givoinas no Preiļiem. Meitenes Neidam iepatikās tik ļoti, ka viņš turpat atlasē vēlējās ar viņām kopā izmēģināt ainiņu no video.

Vairāk par māsiņām, kuras kļuva par atlases sensāciju, lasi te!

Iepazinies ar dvīnēm no Preiļiem, Neids uzreiz vēlējās izmēģināt, kā viņš ar abām pie sāniem izskatītos klipā dziesmai ”REŽ”.  Turpat uz vietas tika izspēlēta aina no gaidāmā klipa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plānots, ka ”REŽ” video sākas ar ainu, kurā Neids izkāpj no limuzīna ar divām daiļavām pie sāniem. Viņš ierodas pie sava menedžera, kuru atveido Edgars Toretto.

“Viņš man jautā: Neid, tu saproti, ka tavi reitingi sāk kristies? Tu drīz bankrotēsi! Tev ir jāatbild viņiem!” scenāriju atklāj Neids. Saniknotais Toretto iesviež Neidam sejā naudu.

Video: novērtē, kā šī ainiņa izskatās, izspēlēta ar dvīnēm no Preiļiem!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl