Video: seksīgā Lee, krūtsgaliem zibot, pati aptetovē sev kāju

3 komentāri
Video: seksīgā Lee, krūtsgaliem zibot, pati aptetovē sev kāju
INSTAGRAM

Dziedātāja, radio balss Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee dievina tetovējumus. Viņas miesu rotā daudzi, jo daudzi tintes veidoti mākslas darbi. Nu skaistule pati ķērusies pie tetovējumu veidošanas.

Kur gan vēl labāks treniņš tetovējumu veikšanā, ja ne savas kājas aptetovēšana?! Seksīgā Lee trenējas tetovējumu taisīšanā un izlēma pārbaudīt apgūto aptetovējot savu kāju.

Tetovēšanas mākslu Liene apgūst Latvijas Tetovētāju aliansē, kur par pasniedzēju un tetovētāju strādā rakstniece, tetovēšanas meistare Kristīne Teilāne.

 

View this post on Instagram

 

?#freehandtattoo ? lol #loveisthething ✨? Mīlīgi nu ! #tattoos #inked #inkedgirls

A post shared by L . Ushakova (@ushakovaonair) on

Liene sev uz kājas uztetovēja melnu sirsniņu un uzrakstu – love (mīlestība). Piebilstot, ka mīlestība tā tik ir lieta! Savu ķermeņa zīmējumu skandalozā slavenība raksturo vārdiem – mīlīgi!

Pirms ķerties klāt tetovēšanai, skaistule vairākkārt ievelk elpu un kādam paziņo, ka šo ilgi atcerēsies.

Tetovējumam izvēlētā vieta ir viena no sāpīgākajām vietām ķermenī, kā nekā tuvu kaulam un pēdas virspusē ir ļoti plāna, maiga āda.

Arī tetovēšanas nodarbības Liene apmeklē tērpusies seksīgi, zem plānā T krekliņa viņa nevalkā krūšturi, ļauj krūšu galiem izspiesties, un nepalikt apslēptiem no apkārtējo acīm.

3 komentāri