Komentāri

Par vienu no drosmīgākajiem šā rudens latviešu videoklipiem uzskatāms ekscentriskās dziedātājas Agneses Rakovskas un režisora Ivara Burtnieka veikums, radot vizualizāciju Raimonda Paula dziesmai ”Vienaldzības”. Pēc šā video noskatīšanās Pauls nav bijis tik šokēts, cik viņu satriecis kāds cits dziedātājas paziņojums.

Svētdienas, 4. decembra, vakarā uz kinoteātra ”Splendid Palace” skatuves krāšņi izskanēja Agneses Rakovskas un Raimonda Paula audiovizuālais koncerts “Es visas tavas vienaldzības krāšu”. Koncerta laikā tika prezentētas dziesmas no jaunā albuma “Vienaldzības”, kas iznācis diska un vinila formātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Pauls un Rakovska audiovizuālā koncertā

Rakovska ar Paula dziesmas ”Vienaldzības” videoklipu šoruden satricināja pašmāju mūzikas āres. Vienaldzīgo nebija. Tikmēr pats Pauls atzina, ka pēc videoklipa noskatīšanās devies iedzert sirds zāles.

Uz pārmetumiem, ko saņēmis no tautas saistībā ar drosmīgo video, Pauls atskatās ar smaidu.

”Pēc visiem viņas gājieniem man lielākais trieciens bija, kad viņa pēkšņi teica: ”Es gribu nodziedāt to ”Lācīti” – slaveno Edgara Liepiņa numuru. Kad es ieklausījos, sapratu, kāpēc gan ne?” šodien klāsta maestro.

Vairāk par Paula sadarbību ar Rakovsku uzzini video!

Video

Foto: Rakovska video”Vienaldzības” uzņemšanā

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl