9 komentāri

Desmit dienu garumā Skaties.lv publicējis stāstus par iespaidīgākajiem priekšnesumiem talantīgā Neida videoklipa meiteņu atlasē. Skaties.lv piedāvā iepazīt pēdējo meiteni, kurai izdevās īpaši aizskart mūziķa sirds stīgas. Vai viņa tiks arī pie lomas klipā?

20 gadus vecā Elizabete atlasē bija ieradusies no Bauskas novada un sev līdzi atvedusi pašas rakstītu dzejoli, kuru deklamēja arī Neida un žūrijas ekspertu priekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Talantīgā meitene gatava, ja būs vajadzība, ar savām vārsmām piedalīties arī Neida mākslā.

Ikdienā Elizabete nodarbojas ar frizūru modelēšanu, bet Neida atlasē pieteikusies, jo vēlējusies izmēģināt ko jaunu. Elizabete neslēpj, ka ir aizņemta meitene, taču puisis viņu pilnībā atbalsta šajā avantūrā.

Lai pierādītu to, ka lieliski iederētos ”REŽ” klipā, Elizabete uzlūdza Neidu uz deju. Tiesa, romantisko noskaņu mazliet pabojāja paša Neida mulsums, par ko viņu steidza kaunināt žūrija.

Vai redzēji, ko Toretto dusmās izdarīja ar Neidu? Lasi šeit!

Video: romantiskā deja

Video: Elizabetes dzejolis

TOP komentāri

 • Lo
  +4 +4 0

  Lo

  Pēc žūrijas komentāriem izklausās, ka visiem klātesošajiem palika kauns Neida vietā...
 • Lo
 • Marta Deizija
  +3 +3 0

  Marta Deizija

  Nu briesmīgi tas Neids uzvedās, nepieklājīgi, es meitenes vietā būtu apvainojusies...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl