22 komentāri

Skaties.lv turpina informēt par Neida videoklipa meiteņu atlases jaunumiem. Adriana Lita Ivanova no Jēkabpils uz atlasi bija ieradusies kopā ar mammu, un šīs meitenes uznāciens izrādījās negaidīti emocionāls – slavenais Neids izplūda asarās.

Kā Skaties.lv atklāj Adriana, viņa dzied kopš četru gadu vecuma. Desmit gadus meitene papildina zināšanas mūzikas skolā un sapņo savu dzīvi saistīt ar muzicēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskati arī atlases drosmīgāko dalībnieci, kura Neidam publiski dāvāja ”karstu” skūpstu!

Foto

Lai parādītu savu talantu, Adriana žūrijas priekšā izpildīja dziesmu ”Miljons domu nakts”, drosmīgi dziedot bez pavadījuma. Adrianas sniegums sajūsmināja visus žūrijas locekļus, taču īpaši saviļņots bija pats Neids. Adrianas satriecošais sniegums mākslinieku tā uzrunāja, ka puiša acīs sariesās asaras.

“Es sāku raudāt. Man tas ir no uztraukuma,” pēc dziesmas paziņoja Neids un piecēlās, lai steigšus dotos noslaucīt asaras.

Video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl