22 komentāri

Skaties.lv turpina informēt par Neida videoklipa meiteņu atlases jaunumiem. Adriana Lita Ivanova no Jēkabpils uz atlasi bija ieradusies kopā ar mammu, un šīs meitenes uznāciens izrādījās negaidīti emocionāls – slavenais Neids izplūda asarās.

Kā Skaties.lv atklāj Adriana, viņa dzied kopš četru gadu vecuma. Desmit gadus meitene papildina zināšanas mūzikas skolā un sapņo savu dzīvi saistīt ar muzicēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskati arī atlases drosmīgāko dalībnieci, kura Neidam publiski dāvāja ”karstu” skūpstu!

Foto

Lai parādītu savu talantu, Adriana žūrijas priekšā izpildīja dziesmu ”Miljons domu nakts”, drosmīgi dziedot bez pavadījuma. Adrianas sniegums sajūsmināja visus žūrijas locekļus, taču īpaši saviļņots bija pats Neids. Adrianas satriecošais sniegums mākslinieku tā uzrunāja, ka puiša acīs sariesās asaras.

“Es sāku raudāt. Man tas ir no uztraukuma,” pēc dziesmas paziņoja Neids un piecēlās, lai steigšus dotos noslaucīt asaras.

Video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl