VIDEO: Mišela Obama dzied mašīnā un atklāj savu segvārdu

1 komentārs
VIDEO: Mišela Obama dzied mašīnā un atklāj savu segvārdu
EPA

Vai komiķis Džeimss Kordens kādreiz varēja paredzēt, kāds izvērtīsies viņa brauciens apskatīt Balto namu?

Džeimsam Kordenam ļoti patīk dziedāt. Skaties.lv jau rakstīja, ka nesen kopā ar aktrisi Annu Kendriku viņš ierakstīja sirsnīgu, pasaues hitu popūrijā izdziedātu mīlas stāstu. Kad tapa šis muzikālais duets, diezin vai Kordens varēja iedomāties, ka nākamā viņa dueta partnere būs… ASV pirmā lēdija.

Kad pirmais pārsteigums, Mišelai Obamai iekāpjot Kordena automašīnā, ir kliedēts, sākas visīstākā jautrība. Obamas kundze ir ļoti laba dziedātāja un viņas iecienītākais mūziķis, kā izrādās, ir Stīvijs Vonders. Tāpat ASV pirmā lēdija lieliski pārzina Bejonses un Misijas Eliotas daiļradi. Eliota, starp citu, šajā braucienā arī pievienojas Kordenam un Obamai.

Pārtraukumi starp dziedāšanu ir ne mazāk aizraujoši un interesanti. Mišela Obama ļoti labprāt atbild uz Kordena jautājumiem un viņai ir lieliska humora izjūta. Uzzinām, ka, aizejot no Baltā nama, pirmajai lēdijai visvairāk pietrūkšot cilvēku, ar kuriem kopā būts diendienā, bet nepietrūks 24 stundu apkalpošana, jo tostermaizes Obamas kundze lieliski mākot pagatavot pati. Bet tiem, kurus interesē Džemsa Bonda cienīgas ziņas, Mišela Obama atklāj, ka Baltā nama slepenais dienests viņai ir piešķīris segvārdu Renesanse, bet prezidentam – Renegāts.

Video

Foto