Video: Krievijas zvaigzne Ksenija Sobčaka alkohola reibumā izpilda seksīgu deju

0 Komentāru
Video: Krievijas zvaigzne Ksenija Sobčaka alkohola reibumā izpilda seksīgu deju
Instagram.com/xenia_sobchak/

Krievijas zvaigzne, dažādu raidījumu un pasākumu vadītāja Ksenija Sobčaka, sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi video, kurā parāda, ka arī reibumā var seksīgi dejot. Ieraksts saņem viņas sekotāju nosodījumu, bet tas nekādā veidā neietekmē slavenību.

Ievietoto video Ksenija paraksta vārdiem, ka alkohols ir ļoti biedējošs, bet viņa ir drosmīga. Kādas populāras alkohola kompānijas balto vīnu sieviete sauc par dejas sponsoru.

Deju skaistule izpilda tērpusies melnā halātiņā un melnā peldkostīmā. Lai izdotos skaisti nodejot slavenība ar vienu roku turas pie jahtas, bet otra roka kustās dejas veidotajā ritmā.

Pēc video ievietošanas sieviete vēl publiskoja fotogrāfijas, kurās redzama guļot uz trepēm. Sobčaka raksta, ka tas ir neveikls moments, kurā viņa mēģina skaisti nokrist, bet rezultātā viss izskatās neveikli.

Komentāros mākslinieces atbalstītāji nosoda Ksenijas deju, gulēšanu uz trepēm, alkohola lietošanu, bet sieviete komentārus ignorē un nav izņēmusi no sociālajiem tīkliem ne video, ne fotogrāfijas.

0 Komentāru