5 komentāri

Neida videoklipa atlasē viena meitene labāka par otru – katra steidz demonstrēt savu īpašo talantu, lai uzrunātu mūziķi. Viktorija no Jēkabpils mūziķi pārsteidza ar lielisku deju.

Viktorija Neidam stādījās priekšā kā karsējmeitene un neslēpa, ka par Neidu iepriekš dzirdējusi nebija. Uzzinot par atlasi, viņa paklausījusies Neida dziesmas un bijusi patīkami pārsteigta.

 Foto

“Esmu vispār traka – visu varu darīt,” videoklipā izpausties gatava Viktorija.

Neidu Viktorija pārsteidza ar lielisku deju šovu. Vai viņa dejos Neida klipā? To noskaidrosim jau pavisam drīz!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl