VIDEO: Justs atrāda savu Eirovīzijas priekšnesumu

Komentāri

Līdz Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināliem atlicis pavisam nedaudz! Tieši tāpēc šobrīd pilnā spara rit mēģinājumi. Uz Eirovīzijas skatuves kāpis arī Justs, lai izmēģinātu priekšnesumu, ar kuru jau ceturtdien centīsies iekarot skatītāju sirdis visā Eiropā.

Eirovīzijas dziesmu konkursā Justs uzstāsies otrajā pusfinālā ceturtdien ar pirmo kārtas numuru. Jau tagad bukmeikeri prognozē, ka Justs finālā iekļūs. Par iespējamo vietu pašā konkursā bukmeikeru prognozes gan mainās – sākotnēji viņam tika solīta vieta labāko pieciniekā, bet nu viņš visdrīzāk nenoslīdēšot zemāk par desmito vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Justa priekšnesumam piemeklētas atbilstošas gaismas projekcijas, kā arī nedaudz nomainīts viņa vizuālais tēls – brūno ādas jaku tomēr “izkonkurējusi” melnā.

Video

Foto: Eirovīzijas dziesmu konkursa sarkanais paklājs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl