Komentāri

Mūziķis Lauris Valters kopā ar dziedātāju Rūtu Dūdumu laiž klajā emocionāli romantisku dziesmu “Kad es tevi ieaijāšu”. Skaņdarbam tapis tikpat romantisks un izjusts videoklips.

Dziesmas mūzikas autors ir Laura tēvs komponists Egons Valters un vārdu autore ir dzejniece Astrīde Ivaska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šo īpašo un emocionālo kompozīciju es pirmo reizi dzirdēju ļoti sen, kad mācījos vēl pamatskolā un jau kopš tā laika zināju, ka kādu dienu noteikti to vēlētos ieskaņot. Šogad, kad manam tēvam Egonam ir apaļas jubilejas gads un pavasarī bija arī skaists lielkoncerts, sajutu, ka beidzot ir pienācis īstais brīdis,” stāsta Lauris Valters.

Mūziķis saka paldies Rūtai Dūdumai, kura piekrita piedalīties dziesmas ierakstā. ”Viņas balss tembrs ir lielisks,” teic Valters.

Foto: Lauris Valters un Rūta Dūduma

Dziesmas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis, ar kuru Valters jau sadarbojies tādās dziesmās kā “Tad apstājās laiks”, “Magic Years” , “Tev”.

Dziesmas video dziesmai filmēja un montēja Kristaps Selga.

Video: iespējams, vasaras romantiskākais video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl