VIDEO: ieskaties Laimas Vaikules festivāla aizkulisēs

Pievienot komentāru
VIDEO: ieskaties Laimas Vaikules festivāla aizkulisēs
Foto: LETA

Kamēr Laimas Vaikules Randez Vous festivāla viesi vēl tikai gaida rindā pie ieejas apsargu uzraudzītajā teritorijā, pretī Dzintaru koncertzālei labākās vietas ieņēmuši skatītāji, kuri koncertu nolēmuši baudīt, nepērkot ieejas biļetes. Kā tika aizvadīta festivāla pirmā diena, skaties Bez Tabu žurnālistes Baibas Runces sagatavotajā materiālā.

Arī sarkanā paklāja viesi, kuri ieradušies malko vīnu, visbiežāk piemin Laimas Vaikules vārdu. Ievai un Mārtiņam Bondariem festivālā visvairāk interesē tieši galvenās mākslinieces uzstāšanās. “Man viņa šķiet viena no harizmātiskākajām mūziķēm. Es vienmēr esmu laimīga, kad redzu viņu uz skatuves vai televizora ekrānā,” atzīst Mrs. Globe 99.

Foto

Jau iepriekš pasākuma preses konferencē atklāts, ka Laima Vaikule pati personīgi runājusi ar visiem festivāla viesiem un viņus ielūgusi. Arī kopīgie mēģinājumi norisinājušies estrādes zvaigznes privātmājā Jūrmalā.

Par to, kāpēc miljonārs Jūlijs Krūmiņš īpaši vēlējies dzirdēt Lienes Greifānes uzstāšanos, kā arī citas festivāla aizkulises, atklāj raidījuma Bez Tabu sižetā.

Video