Komentāri

22. februāra vakarā grupas ”Logo” fani pulcējās kafejnīcā ”Tims Mints”, lai kopā ar mūziķiem nosvinētu kādu īpašu brīdi. Mūziķi pēc septiņu gadu pārtraukuma beidzot prezentēja pirmo īsto videoklipu, kas iezīmē arī ”Logo” sākšanu muzicēt uz pilnu klapi.

Kā Skaties.lv atklāj mūziķi, singla video pieteikums ir veids, kā redzēt pašus “Logo”, jo īstais stāsts sākas ne tikai ar skaņu, bet arī ar bildi.

Grupas līderis, solists un dziesmas autors Ansis Klintsons, teic, ka gluži tāpat kā dziesmas ”Dzīvnieks” ieraksts, tā arī video ir dzīvs un kopīgo grupas sajūtu tālāk nesošs.

Foto: Ansis un grupa ”Logo”

Ansis saka lielu paldies video autoram Edgaram Stradam, kurš ar savu uzņēmību palīdzēja īstenot šo ideju.

Plašāku interviju ar Ansi un stāstu par grupas lielo atgriešanos lasi šeit!

Bet tagad – baudi VIDEO!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl