18 komentāri

Viens no interesantākajiem jaunajiem duetiem Latvijas šovbiznesā ir Nacionālo bruņoto spēku karavīra Intara Logina un dziedātājas Vladas Ivanovskas apvienība. Abi apdzied sociāli aktuālas tēmas, un savā jaunākajā hitā viņi vēršas pret “miesas tirgoņiem”.

Intars un Vlada piedāvā savu jaunāko hitu Kad cilvēcība nepastāv. Kā Skaties.lv atklāj dziedošais karavīrs, dziesmā viņi iztirzā “tā saucamo “miesas tirgoņu” tēmu”.

“Tā ir dziesma par cilvēkiem, kas, solot labu darbu un visādas citādas lietas, savervē citus cilvēkus, visbiežāk sievietes, un padara ar varu viņas par seksa verdzenēm.

Video sižets ir stāsts par kādu meiteni, kura satiekas ar internetā iepazītu puisi. Kad satikšanās iet uz beigām, puisis piedāvā meitenei ienākt pie viņa dzīvoklī. Lai gan sākumā meitene šaubās, tomēr jau mirkli vēlāk viņa, neko sliktu nenojaušot, piekrīt ienākt dzīvoklī.

Tiklīdz viņi ienāk dzīvoklī, tā acumirklī viss mainās, un viņa saprot pie kādiem necilvēkiem ir tikusi. Ar šo dziesmu un video vēlējāmies parādīt, cik nopietnas sekas var būt šādiem gadījumiem,” stāsta mūziķis.

Video liks jaunajām dāmām vēlreiz padomāt, ar ko tās iepazīstas internetā un satiekas. “Šī dziesma ar video ir kā atgādinājums tam, ka nekad nevar zināt, kas sēž datora otrā pusē un, ka ne vienmēr cilvēks ir tas, par ko uzdodas,” brīdina karavīrs.

VIDEO

TOP komentāri

 • liek aizdomāties.
  +6 +6 0

  liek aizdomāties.

  šī dziesma liek aizdomāties.realitāte un nežēlība,tāda pastāv diemžēl..
 • dura
  +5 +5 0

  dura

  Diezgan kvalitatīvi priekš Latgales!!!! Kāda nozīme kur filmēts??? Tu laikam domā, ka tikai Rigā var filmet kvalitatīvus video
 • Dobe
  +5 +5 0

  Dobe

  Lūk to es saucu par īstu mūziku nevis kautkādas beibes, dibenu tirinātājas! Dziesma un klips ar jēgu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl