VIDEO: Dons pārsteidz tirdzniecības centra apmeklētājus

0 Komentāru
VIDEO: Dons pārsteidz tirdzniecības centra apmeklētājus
Publicitātes foto

Daudzu iemīļotais mūziķis Dons un skanīgais koris Juventus vakar pārsteidza tirdzniecības centra Spice apmeklētājus ar negaidītu un atraktīvu muzikālo zibakciju.

Vispirms tierdzniecības centra apmeklētājus pārsteidza koris Juventus, sākot dziedāt vienu no Dona populārākajiem skaņdarbiem Pēdējā vēstule, bet tad sekoja vēl negaidītāks pārsteigums – uzstāšanās laikā koristiem pievienojās arī pats dziesmas mūzikas autors, tādējādi iedvešot pozitīvas emocijas un atraisot prieku un sajūsmu tirdzniecības centra apmeklētājos.

Dona kvēlākajiem faniem bija iespēja iegūt savā īpašumā ne tikai autogrāfus, bet arī pašbildi ar populāro mūziķi.

Video

Mūziķis atklāja, ka aktivitāte bija saistīta ar lielkoncerta izziņošanu un biļešu tirdzniecības uzsākšanu: ”Kopā ar Spices direktori Ivetu Lāci, uzsākām ieejas biļešu pārdošanu uz koncertu Tepat, kas nākamā gada 14. februārī norisināsies Arēnā Rīga. Koncerts solās būt ne tikai muzikāli, bet arī vizuāli baudāms vakars. Ļoti gaidu šo atkalsatikšanos.”

Līdz 17. septembrim t/c Spice uz koncertu ir unikāla iespēja iegādāties biļetes par īpašu cenu – 15 eiro. Sākot ar 18. septembri, biļetes cena būs 19 eiro.

Foto: Dons pārsteidz Spices apmeklētājus

0 Komentāru