Komentāri

Neraugoties uz aizliegumu aicināt ASV prezidentu Baraku Obamu uz deju, argentīniešu dejotāja un bijusī Playboy modele Mora Gouda tomēr sadūšojās un uzaicināja prominento viesi nodejot ar viņu argentīniešu nacionālo un temperamentīgo tango!

ASV prezidents šajās dienās viesojas neplānotā vizītē Argentīnā. Vakar Argentīnas prezidents ar sievu aicināja savu ASV kolēģi ar kundzi uz vakariņām, kuru laikā uzstājās dejotāju pāris, kas izpildīja tango. Neraugoties uz iepriekšējo liegumu neaicināt Obamu, Mora Gouda tomēr izvēlējās uzaicināt Obamu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

”Viņš izskatījās ārkārtīgi samulsis. Bet labi, es dejošu! Sekošu Jums,” Obamas reakciju uz aicinājumu atceras Gouda, piebilsot, ka viņš ir ļoti labs dejotājs, ”šāda iespēja – dejot ar Obamu, negadās katru dienu. Tāpēc nolēmu pamēģināt uzaicināt Obamu!” Savukārt argentīniešu dejotājas partneris uzaicināja ASV pirmo lēdiju Mišelu Obamu, kas esot bijusi ārkārtīgi apmierināta ar deju.

Obamams tango prasmes, protams, uzreiz sākuši vērtēt daudzi eksperti pasaulē. CNN ziņo, ka vairāki tango eksperti ASV gan bijuši kritiski noskaņoti par Obamas tango prasmēm. Lai vai kā, Obama dejojot tango vēl nav redzēts, tāpēc piedāvājam noskatīties video

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl