VIDEO: argentīniešu skaistule sadūšojas uzaicināt Obamu uz kaislīgu tango

Komentāri
VIDEO: argentīniešu skaistule sadūšojas uzaicināt Obamu uz kaislīgu tango
Foto: LETA

Neraugoties uz aizliegumu aicināt ASV prezidentu Baraku Obamu uz deju, argentīniešu dejotāja un bijusī Playboy modele Mora Gouda tomēr sadūšojās un uzaicināja prominento viesi nodejot ar viņu argentīniešu nacionālo un temperamentīgo tango!

ASV prezidents šajās dienās viesojas neplānotā vizītē Argentīnā. Vakar Argentīnas prezidents ar sievu aicināja savu ASV kolēģi ar kundzi uz vakariņām, kuru laikā uzstājās dejotāju pāris, kas izpildīja tango. Neraugoties uz iepriekšējo liegumu neaicināt Obamu, Mora Gouda tomēr izvēlējās uzaicināt Obamu.

Foto

”Viņš izskatījās ārkārtīgi samulsis. Bet labi, es dejošu! Sekošu Jums,” Obamas reakciju uz aicinājumu atceras Gouda, piebilsot, ka viņš ir ļoti labs dejotājs, ”šāda iespēja – dejot ar Obamu, negadās katru dienu. Tāpēc nolēmu pamēģināt uzaicināt Obamu!” Savukārt argentīniešu dejotājas partneris uzaicināja ASV pirmo lēdiju Mišelu Obamu, kas esot bijusi ārkārtīgi apmierināta ar deju.

Obamams tango prasmes, protams, uzreiz sākuši vērtēt daudzi eksperti pasaulē. CNN ziņo, ka vairāki tango eksperti ASV gan bijuši kritiski noskaņoti par Obamas tango prasmēm. Lai vai kā, Obama dejojot tango vēl nav redzēts, tāpēc piedāvājam noskatīties video

Video

Lasi vēl