FOTO: Victoria’s Secret ”eņģelis” atrāda 2 miljonu vērtu krūšturi

0 Komentāru
FOTO: Victoria’s Secret ”eņģelis” atrāda 2 miljonu vērtu krūšturi
Foto: Reuters/ Scanpix

Tuvojoties Victoria’s Secret modes skatei, modele Lilija Aldridža plašākai sabiedrībai demonstrējusi krūšturi, kas rotāts ar vairāk nekā sešiem tūkstošiem dārgakmeņu. Krūštura vērtība ir 2 miljoni ASV dolāru.

Briljanti ir sievietes labākie draugi, un šajā krūšturī to netrūkst – dažāda kalibra dimanti, zilie topāzi, dzeltenie safīri un citi – kopskaitā vairāk nekā sešarpus tūkstoši dārgakmeņu rotā tā dēvēto fantāzijas krūšturi, kura publiska prezentācija pirms Victoria’s Secret skates ir ikgadēja tradīcija. Šogad tas komplektā ar atbilstošām biksītēm ir radīts modeles Lilijas Aldridžas dimensijām.

29 gadus vecā modele skaidro, ka viņai tas der kā uzliets, viņa labprāt to nēsātu ikdienā, skatoties televizoru vai ejot uz kādu restorānu vai kino. Viņasprāt, viens tāds būtu nepieciešams ikvienai sievietei.

Tiesa, šī veļa pieejama tikai komplektā ar apsardzes dienesta puišiem. Krūštura cena ir divi miljoni dolāru. Lai gan, salīdzinot ar iepriekšējiem ”fantāzijas krūšturiem”, kuru cenas pārsniegušas pat 12 miljonus, šis izskatās lēts, tas tomēr nav pa kabatai lielākajai daļai pircēju.

Fantāzijas krūšturis ir 20 gadus sena tradīcija, un tos prezentējušas tādas modes pasaules slavenības kā Adriana Lima un Heidi Klūma.

Viena no pasauli satraucošākajām modes skatēm – Victoria’s Secret Fashion Show – šogad notiks 9. un 10. novembrī, bet TV tas tiks translēts 8. decembrī.

FOTO: Victoria’s Secret Fashion Show 2014

0 Komentāru