7 komentāri

Latvijas, iespējams, pieprasītākā koncertgrupa – Andra un Sandras Brīnumu apvienība ”Duets Sandra” – Skaties.lv atklāj bēdīgas ziņas. Veselības problēmu dēļ uz nenoteiktu laiku skatuvi pamet grupas vokāliste Sandra.

“Diemžēl tuvākajā laikā Sandru uz skatuves vairs neredzēsim. Viņai ir veselības problēmas, kuru dēļ Sandra nedrīkst uzstāties,” Skaties.lv bēdīgos jaunumus atklāj Andris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā koncerti aizrunāti jau labu laiku uz priekšu, viņš atradis pagaidu aizvietotāju – vīrieti, kurš decembra un janvāra koncertos kāps uz skatuves Sandras vietā, lai kopā ar Andri izpildītu apvienības mūžam dzīvās melodijas.

“Pagaidām nav variantu – koncerti jānospēlē. Kas būs turpmāk – to es nezinu. Izjukt jau cerams ”Duets Sandra” neizjuks, bet to, ka varēsim atkal muzicēt kopā ar Sandru, es diemžēl nevienam nevaru apsolīt,” nopūšas mākslinieks.

Skaties.lv novēl Sandrai drīzu atveseļošanos un atgriešanos uz skatuves!

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl