Vērts ieklausīties! Gatis Irbe repo par naudas kultu sabiedrībā

1 komentārs
Vērts ieklausīties! Gatis Irbe repo par naudas kultu sabiedrībā
Gacho Spēka tūre: Smaids līdz ausīm (Foto: Jānis Ozols, facebook.com/JanisOzolsPhotography)

“Triptiha” priekšēdiens ir klāt! Mūziķis Gatis Irbe, kurš agrāk bija pazīstams kā Gacho, gatavojoties sava jaunā hiphopa projekta ”Mesa” Baltajam koncertam Liepājā, izdevis dziesmas ”Nekas” dzīvā izpildījuma video.

Gata Irbes projekta ”Mesa” koncertu sērijas ”Triptihs” pirmais koncerts notiks Liepājas koncertzālē ”Lielais dzintars” 4. februārī. Tam sekos koncerti 11. februārī Valmierā un 17. februārī Rīgā.

Video

“Mesa” 2016. gada maijā izdotais albums kopš tā iznākšanas ir pārdots vairāk nekā 5000 eksemplāros gan fiziskajās kopijās, gan digitāli, tādējādi sasniedzot ”Zelta diska” statusu.

”Šis bija ļoti patīkams pārsteigums, kuru ir sagādājis 2016. gada noslēgums,” tā par saņemto apbalvojumu stāsta Gatis Irbe.

”Ja godīgi, tad par to, ka hiphops vēl joprojām spēj uzrunāt tik procentuāli daudz Latvijas iedzīvotājus, šaubījos. Tāpēc šis apbalvojums ir patiesībā ļoti nozīmīgs rādītājs un pārsteigums kā man, tā arī visai mūsu komandai,” norāda mūziķis.

Foto: Gatis Irbe cauri laikiem

”Zelta disku” par lielo ieguldījumu albuma skanējumā saņēma arī albuma producents Jānis “Fakts” Šmēdiņš, ar kuru kopā pirms tam jau ir strādāts ilgus gadus.

1 komentārs