2 komentāri
Vasarā apprecējusies, Sabīne Berezina oficiāli pārgājusi vīra uzvārdā!
Foto: privātais arhīvs

Daudziem jau zināms, ka šovasar pie vīra izgāja pašmāju populārā popmūzikas māksliniece Sabīne Berezina, un nu sociālajā vietnē Facebook viņu pēc šā vārda atrast vairs nevar.

12. augustā Sabīne pie altāra teica jāvārdu uzņēmējam Atim Geibam. Tagad viņas sociālo tīklu profilā blakus vārdam Sabīne rotājas uzvārds Geiba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažādos video no uzstāšanām, kas notikušas jau pēc kāzām, viņa joprojām redzama ar veco uzvārdu. Tāpēc jautājām, vai uz skatuves joprojām viņa dēvējama par Berezinu, vai arī faniem tagad būs jāpierod pie jaunās identitātes? “Uz skatuves esmu un palikšu Berezina, bet papīros būšu rakstītā kā Geiba,” portālam Skaties.lv atzina pati dziedātāja.

Foto: ieskats Sabīnes un Ata kāzās

“Manuprāt, balta kleita un plīvurs ir katras meitenes sapnis. Esmu meksikāņu seriālu fanāte, tur vienmēr ir kāzas un laimīgas beigas,” smej Berezina, kura atzīst, ka pēc kāzām dzīve ir krietni pamainījusies.

“Kad esam vieni, daudzkārt kaut ko grūti pieņemt, bet tagad ar Ati to darām kopā kā viens vesels. Ir vieglāk dzīvot un smaids nenodziest no manas sejas ikdienas,” laimīga ir Sabīne, kura neslēpj, ka ir fantastiski par kādu rūpēties, kā arī tas, kad kāds rūpējas par pašu.

Foto: Sabīne Berezina šovos un ikdienā

Apjautājāmies, kā nu jau precētajai dāmai ar veselību un balsi. “Eirovīzijā bija, kā bija, un arī šo gadu izlaižu. Šim pasākumam jāgatavojas ilgi un nopietni, lai viss nenotiktu pēdējā brīdī ar stresu. Līdz ar to arī ar balsi ir dubultas problēmas, un stress tikai visu saasina.”

Dziedātājai saites ir smagi pārpūlētas, un šis gads bija domāts tam, lai visu savestu kārtībā. Nākamajā gadā Berezina sola ar lielu sparu startēt no jauna. “Jauns albums vēl nav nebūs gaidāms, bet kāda dziesma vai projekts pavisam noteikti,” faniem atklāj viņa. “Man ir savi sapņi un mērķi, uz kuriem tiecos. Ar laiku tos piepildīšu.”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl