Vārda brīvības cīnītāji Barto atgriežas Nabaklab

Komentāri
Vārda brīvības cīnītāji Barto atgriežas Nabaklab
Publicitātes foto

Sestdien, 10. janvārī, klubā Nabaklab jau trešo reizi viesosies politiski aktīvā, skandalozā electroclash grupa Barto no Sanktpēterburgas, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Grupa radusies 2006. gadā un kopš tā laika izdevuši jau četrus albumus un vienu remiksu izlasi. Krievijā Barto ir populāri ar savu tiešumu dziesmu tekstos, kā arī dumpiniecisko attieksmi pret valstī valdošo politisko iekārtu. Grupa regulāri piedalās arī dažādos mītiņos un lekcijās pret Krievijā valdošo netaisnību un brīvību ierobežošanu. 2013. gadā Barto uzstājās arī festivālā Laba Daba.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, koncerta sākums plkst. 22:00.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl