Valters Frīdenbergs šovu Cilvēks pret mušu nosauc par debilisma kalngalu

2 komentāri
Valters Frīdenbergs šovu Cilvēks pret mušu nosauc par debilisma kalngalu
Foto: F64 un publicitātes

Ceturtdienu vakaros kanālā TV6 ir skatāms jauns humora pilns šovs Cilvēks pret mušu. Pagājušajā reizē ”ringā” izgāja Atis Zviedris, bet šonedēļ mušai pretim stājās seksīgā dziedātāja Paula Dukure.

Jaunais šovs izraisījis “šūmēšanos” arī Latvijas smalkajās aprindās. Neizpratnē par šādu projektu ir dziedātājs Valters Frīdenbergs. “Kas tieši ir TV6 raidījums Cilvēks pret mušu??? Debilisma kalngals! Tieši kurš idiots šo izdomāja, kurš atļāva filmēt un rādīt ēterā???” – viņš pauž sašutumu savā Facebook.com kontā.

“Man šķita, ka Latvijā atšķirībā no mūsu televīzijas kolēģiem, piemēram, Ķīnā, mums vēl ir pietiekoši augsta radošā kvalitāte! Vai tiešām arī mēs drīz sagaidīsim pretīgi stulbu šovu uzplūdu? Tas tiešām notiek?”

Tikmēr viņa draugi gan neko sliktu nesaskata: “Tikko iegooglēju. Paula Dukure lateksa kostīmā. What’s not to like?”

Paula Dukure cīņā ar mušu devās kā Kaķsieviete, bet kā savu ieroci izmantoja… bungu šķīvjus. ”Kastē principā nenotika nekas tāds, kas nenotiek manā ikdienā – bija lieliska iespēja parādīt savu veiklību!” – par cīņu stāsta pati Paula, kura atklāj, ka sitamie instrumenti palīdz izlikt dusmas.

“Ja šis TV formāts sāk besīt, tad jau tā ir zināma vecuma pazīme… Nekā personīga,” Valteram aizrāda pašmāju realitātes šovu pamatlicējs, režisors un producents, bijušais Talantu Fabrikas vadītājs Māris Ozoliņš.

Foto: Paula Dukure šovā Cilvēks pret mušu

Video

TOP komentāri

  • SO.
  • Monika Upeniece
    0 0 0

    Monika Upeniece

    Valters vērtē no sava - inteliģenta cilvēka - skatapunkta. Bet tāds izteiciens par zināmu vecumu nav ne oriģināls, ne inteliģents, ne asprātīgs un arī ko liecina... par teicēju pašu. Tas nav nekāds arguments.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl