Valsts pirmajai lēdijai šodien apaļa jubileja

4 komentāri
Valsts pirmajai lēdijai šodien apaļa jubileja
Foto: F64

Šodien, 4. jūlijā, dzimšanas dienu svin Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dzīvesbiedre Iveta Vējone. Vissirsnīgākie sveicieni dzimšanas dienā!

Valsts pirmajai lēdijai Ivetai Vējonei šodien aprit 50 gadu.

Iveta Vējone ir dzimusi 1966. gada 4. jūlijā. Absolvējusi Madonas 1. vidusskolu, studējusi Liepājas Pedagoģiskajā institūtā sākumskolas pedagoga specialitātē. Pēc augstskolas absolvēšanas strādājusi par sākumskolas skolotāju Madonas 1. vidusskolā.

Vējones kundze dzīvesbiedra prezidentūras laikā par savām atbalsta prioritātēm izvirzījusi izglītības un sociālās jomas projektus, atbalstu bērniem, tajā skaitā ar īpašām vajadzībām un bez vecāku gādības palikušajiem.

”Esmu apguvusi pedagoģes profesiju, tāpēc manis atbalstītie projekti būs saistīti ar bērniem. Bērni ir mana prioritāte,” atzīst Vējones kundze.

Iveta un Raimonds Vējoņi iepazinās skolas gados, vidusskolā mācoties vienā klasē. 1986. gadā pāris nodibināja ģimeni, kurā ir uzauguši divi dēli – Ivo un Nauris. Maija sākumā Iveta kļuva par vecmāmiņu.

Brīvajos brīžos Iveta Vējone aizraujas ar dārza darbiem, kopjot vecāku puķu dārzu Ķegumā. Vējones kundzei tuvas ir arī balles dejas un grāmatu lasīšana – īpaši ievērojamu cilvēku biogrāfijas, detektīvromāni un ceļojumu apraksti, vēsta informācija Valsts prezidenta mājaslapā.

Foto

4 komentāri