Valentīndienā Rīgā uzstāsies skandāliste no grupas t.A.T.u

Komentāri
Valentīndienā Rīgā uzstāsies skandāliste no grupas t.A.T.u
Foto: Scanpix

Valentīndienā, 14. februārī, Arēna Rīga kļūs par pilsētas lielāko deju grīdu, kur norisināsies nepārtraukts trīs stundu mūzikas maratons. Tajā savu dalību apstiprinājuši Jūlija Volkova no skandalozās grupas t.A.T.u”, grupa Bratya Grim (Братья Грим), Angina (Ангина), Detsl (Децл), grupa Virus (Вирус) un Šura (Шура).

Superdiskotēka sevī iemiesos labākās deju mūzikas pasākumu tradīcijās: kvalitatīva skaņa, mūzika un gaismas, 2000. gadu nozīmīgākie izpildītāji un hīti, kas iedvesmoja miljoniem klausītāju. Nas ne dogonyat! (Нас не догонят!), Resnitsi (Ресницы), Otshumeli letnie dozhdi (Отшумели летние дожди), Ruchki (Ручки) – šīs dziesmas pabijušas dažādu valstu hitparādēs un ieguvušas neskaitāmus muzikālus apbalvojumus. Tās izskanēs vēlreiz, lai ļautu izbaudīt bezrūpīgo jaunības atmosfēru, ballēties līdz rītausmai un atcerēties savu pirmo mīlestību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūlija Volkova Krievijas muzikālajā arēnā parādījās 2000. gada nogalē skandalozā dueta t.A.T.u sastāvā. Popularitāti grupa guva tūlītēji un pārliecinoši: 2001. gadā iznākušais debijas albums 200 Po Vstrechnoy (200 по встречной) kļuva par pārdotāko albumu Krievijas popmūzikas vēsturē un grupas pirmais starptautiskais singls All The Things She Said / (Я сошла с ума) – par vienu no veiksmīgākajām 2002. gada dziesmām, izlaužoties līdz svarīgāko topu pirmajām vietām visā pasaulē. Viens otram pievienojās dažādi muzikālie apbalvojumi, un diski no veikalu plauktiem tika izķerti uzreiz pēc to parādīšanās.

t.A.T.u (Taтy) ir pirmā un vienīgā krievu grupa, kam starptautiskā ierakstu industrijas apvienība IFPI piešķīrusi Gada globālā izpildītāja titulu, kas katru gadu tiek piešķirts mūziķim vai mūziķu apvienībai ar visaugstākajiem ierakstu pārdošanas rādītājiem.

14. februārī notiekošajā Rīgas superdiskotēkā Jūlija Volkova uzstāsies pirmo reizi pēc desmit gadiem – iepriekšējo reizi pie mums viņa koncertēja t.A.T.u (Taтy) sastāvā 2006. gadā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl