15 komentāri
Vairs nekādas Zentiņas! Regīna Devīte pēc ”UgunsGrēka” pilnībā maina imidžu
F64/LETA

Pēc Latvijas ilggadējākā TV seriāla ”UgunsGrēks” noslēguma aktrise Regīna Devīte, kura seriālā atveidoja žiperīgo istabeni Zentiņu, no ļaužu redzesloka nepazudīs. Šovasar viņa kopā ar dažādu teātru aktieriem piedalīsies uzvedumā ”Skroderdienas Silmačos”, kur viņai uzticēta Pindacīšas loma.

Par vienu no ”UgunsGrēka” spilgtākajiem tēliem noteikti uzskatāma ugunīgo matu īpašniece Zenta Upīte. Tagad Valmieras teātra aktrise izrādes ”Skroderdienas Silmačos” ietvaros piedzīvojusi nozīmīgas pārvērtības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas sākumā notikušajā ”Silmaču pankūku ballītē” Devīte pārsteidza jaunā tēlā. Lai pienācīgi iejustos šerpās Pindacīšas ādā, aktrise tikusi pie ogļu melniem matiem.

Foto: Regīna Devīte un citi aktieri ”Silmaču pankūku ballītē”

Rūdolfa Blaumaņa populārās lugas uzvedumā līdzās Devītei piedalīsies arī aktieri Elīna Vāne, Edgars Pujāts, Ģirts Ķesteris, Ieva Puķe, Gints Grāvelis, Imants Strads, Dārta Daneviča, Inese Ramute, Inta Tirole, Kārlis Neimanis un Zigurds Neimanis, kurš ir arī izrādes režisors. Lomās iejutīsies arī dziedātāji Ieva Sutugova un Nikolajs Puzikovs.

Brīvdabas izrāde “Skroderdienas Silmačos” no 16. līdz 23. jūnijam dosies vasaras saulgriežu turnejā, viesojoties Rīgā, Alūksnē, Rēzeknē, Smiltenē, Saldū un Druvienā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl