Komentāri
Vairāk nekā 100 jauniešu tīko uz Latvijas skaistāko meiteņu un puišu godu; atlase jau tūlīt
Foto: F64

Nacionālā skaistumkonkursa ”Mis un Misters Latvija 2017” pirmā atlase notiks šajās brīvdienās. Jau tagad zināms, ka konkursa pirmajai atlasei pieteikušies ap 100 jauniešu.

”Fēniks ne tikai atdzimis no pelniem, bet turpina dzīvot un izplest spārnu”, tā varētu teikt par konkursu ”Mis un Misters Latvija”, kas atdzima pagājušajā gadā un turpina savu darbību arī šogad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ar pilnīgi jaunu organizatoru komandu, sparu, enerģiju un pozitīvām emocijām šis konkurss ir atgriezies Latvijas sabiedrībā, bet tā dalībnieki nu jau pabijuši un vēl dosies pasaules iekarošanā, pārstāvot Latvijas vārdu un godu – ”Miss World”, ”Mister International” utt.” – tā konkursa namamāte Jūlija Muggler īsi un kodolīgi par konkursu.

”Šī gada konkurss būs līdzīgs kā pagājušajā gadā ar izcilu starptautisku žūriju, kā arī atpazīstamiem mūziķiem. Neiztikt arī bez pārsteigumiem uz skatuves. Sagatavošanās jau pilnā sparā!” klāsta Muggler.

Kas ir pasaulē atzītais smukulītis Matīss no Kokneses? Atklāti par šovbiznesa sapņiem un attiecībām

Jau šobrīd skaistumkonkursa pirmajai kārtai pieteikušies ap 100 jauniešu. Kandidātu atlase notiks 8. aprīlī no plkst. 11:00 viesnīcā ”Islande Hotel” Ķīpsalā.

Uz “Mis un Misters Latvija 2017” titulu var pretendēt jaunietes un jaunieši, kuri ir Latvijas pilsoņi, nav precējušies vai šķīrusies, nav bērnu māte vai tēvs. Meitenēm vecums – no 18 līdz 24 gadiem, puišiem – no 18 līdz 28 gadiem. Minimālais augums meitenēm un puišiem attiecīgi 170 cm un 180 cm.

Par dzīvi pēc uzvaras “Mis un Misters Latvija”

Jautāts, kas mainījies viņa dzīvē pēc uzvaras skaistumkonkursā pērnā gada titula “Misters Latvija” ieguvējs Matīss Pastars, atklāj: “Noteikti pamainījās skatījums uz dzīvi, pieauga mediju uzmanība, ir gūta pieredze šovbiznesā un esmu kļuvis atvērtāks dažādām jaunām iespējām, piedzīvojumiem. Pēc uzvaras esmu guvis jaunu pieredzi un pabijis jaunās vietās, kur citādāk nebūtu bijis.”

Tāpat viņš ieguvis daudz jaunu paziņu un draugu, jaunu pieredzi, kuru nebūtu guvis, ja nebūtu piedalījies konkursā. “Esmu iemācījies labāk sevi pasniegt un būt drošāks un brīvāks kameras priekšā un uz skatuves. Un noteikti esmu ieguvis patīkamas atmiņas,” papildina Pastars.

Arī “Mis Latvija 2016” titula īpašniece Linda Kinca uz dalību konkursā šodien atskatās ar labākajām sajūtām.

“Mana dzīve kļuva daudz spraigāka, intensīvāka un interesantāka! Ik dienu mani sagaidīja jauni piedzīvojumu, jaunas iespējas! Iespējas, kuras es nekad nebūtu piedzīvojusi, ja nebūtu “Mis Latvija”.

Esmu ļoti progresējusi. Es vairs nebaidos riskēt un doties jaunos piedzīvojumos. Esmu tik daudz ko jaunu piedzīvojusi, iepazinusi jaunus cilvēkus, personības un galvenais – esmu izpratusi savas spējas, spēku un to, ar ko es vēlos saistīt savu nākotni. Esmu krietni augusi! Neapstāšos un turpināšu sevi pilnveidot!”

Foto: “Mis un Misters Latvija 2016” kronēšana

Vairāk informācijas par skaistunkonkursu: missmrlatvia.com, info@missmrlatvia.com, +371 22 18 26 02.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl