Komentāri
Vaikules festivālā uzstāsies Reiniks, Orbakaite, Verka Serdjučka u.c. estrādes zvaigznes
Foto: Jānis Spigovskis

Šovasar otro gadu Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā norisināsies starptautiskais festivāls Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous. No 5. līdz 8. jūlijam Laima Vaikule kāps uz skatuves kopā ar saviem draugiem un kolēģiem no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Gruzijas un citām valstīm.

Pirmais koncerts 5. jūlijā būs latviešu valodā, un tajā kupli tiks pārstāvēti pašmāju dziedātāji, kurus ar Laimu saista skatuves sadarbība vai radošas simpātijas – Intars Busulis, Jānis Stībelis, Marija Naumova, Olga Rajecka, Lauris Reiniks un grupa Musiqq. Šai vakarā koncertu duetos un solo uzstāsies arī Laimas Vaikules viesi – Krievijas estrādes zvaigznes Jeļena Vaenga, Kristīna Orbakaite, grupa Serebro. Sagaidāmi oriģināli dueti, trio un sadziedāšanās latviešu un krievu valodās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

6. jūlijā kopā ar Laimu Vaikuli uzstāsies viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem Grigorijs Ļepss. Grigorija Ļepsa spilgtā personība un unikālais balss tembrs saista miljoniem fanu visā pasaulē. Koncertu kuplinās Krievijas populārākā meiteņu grupa VIA GRA, Aleksandrs Buinovs, Emins Agalarovs, Potap i Nastja, Sergejs Mazajevs, grupa Vremja i Steklo. Sagaidāmi vēl daži iepriekš neizziņoti viesi, par kuriem rūpējas Grigorijs Ļepss.

Foto

7. jūlijā uz festivāla skatuves kāps izcilā Metropoliten operas soliste, soprāns Hibla Gerzmava. Koncerta īpašie viesi Edīte Pjeha, Larisa Doļina, Verka Serdjučka, Vladimirs Presņakovs, Natālija Podoļska, Stass Pjeha, Ilona Broņevica, M- Band. Ar katru no tiem Laimai būs kopīgi un atsevišķi priekšnesumi.

8. jūlijā – festivāla noslēguma dienā – ar Laimu Vaikuli uzstāsies populārais dziedātājs, TV šovu vadītājs Maksims Galkins, populārā un atraktīvā Ukrainas popzvaigzne Verka Serdjučka un Aleksandrs Buinovs, Lolita, Soso Pavliašvili, Vladimirs Vinokurs un Intars Busulis.

”Šobrīd strādāju pie koncertu repertuāra, kas sarunās ar kolēģiem veidojas ļoti interesants, jo katrs no maniem viesiem ir personība un zvaigzne, kas vieni paši savāc pilnas zāles. Šajā festivālā katrs nāks ar saviem spilgtākajiem hitiem un dziedāsim kopā dziesmas, kas mūs uzrunā,” norāda Laima Vaikule un uzsver, ka tā ir unikāla iespēja vienā vakarā un vienā nedēļā redzēt gandrīz vai visas mūsu kaimiņzemju estrādes zvaigznes. ”Tas būs unikāls notikums, jo visas četras dienas notiks arī daudz dažādi pasākumi ārpus Dzintaru koncertzāles – jautras ballītes un afterparty – kā jau iederas vasaras festivālam. Svētki māksliniekiem un skatītājiem.”

Biļetes iegādājamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

Lasi vēl