Vaikules festivāla programmu papildina Krievijas talantu šovu zvaigznes

Pievienot komentāru
Vaikules festivāla programmu papildina Krievijas talantu šovu zvaigznes
Publicitātes foto

Jau rīt, 5. jūlijā, Dzintaru koncertzālē sāksies mūzikas festivāls Laima Vaikule. Jūrmala. Rendez-Vous. Kļuvis zināms, ka festivāla programmu papildinājuši vairāki jauni mūziķi, kuri atpazīstamību iemantojuši Krievijas talantu šovos.

Pēc Grigorija Ļepsa personīga uzaicinājuma Jūrmalu apmeklēs populāru Krievijas šovu Голос un Артист zvaigznes – Romadi Karita (Ромади Кагита), Tatjana Širko (Татьяна Ширко) un Šarips Uhmanovs (Шарип Ухманов), kā arī Ukrainā plaši pazīstamais projekts SAHA un jaunā ukraiņu dziedātāja Zlata Ogņeviča (Злата Огневич).

Šova Артист fināliste Romadi Karita izpilda trip-hop, breakbeat un rythm’n’blues stila mūziku. Citu izpildītāju vidū viņa izceļas ar neparastu ārējo izskatu, lielisku stilu un neatkārtojamu balsi. Tatjana Širko ir šova Голос-4 dalībniece. Viņa pārstāv tādus mūzikas stilus kā pops, soul, pop-rock un R’n’B. Savukārt Šaripu Uhmanovu skatītāji iepazina šovā Голос-2. Viņš ar triumfu nonāca līdz šova pusfinālam un iekaroja daudzu savas mūzikas mīļotāju sirdis.

Foto

Festivāla programmu bagātinās arī jaunā ukraiņu dziedātāja Zlata Ogņeviča un Ukrainā populārais projekts SAHA. Zlatu Ogņeviču daudzi atceras no Eirovīzijas 2013, kur viņa pārstāvēja Ukrainu ar dziesmu Gravity konkursa kopvērtējumā ieņēma 7. vietu. Bet ukraiņu meiteņu pop-grupa SAHA priecēs skatītājus ar saviem hitiem Аргентина un Всего лишь три слова, kā arī saviem faniem piedāvās jaunu dziesmu Ежики, kurai pavisam nesen uzņemts videoklips.

Laima Vaikule vienmēr ir atbalstījusi jaunos talantus, un arī šoreiz festivāla jaunajiem māksliniekiem būs iespēja uzstāties kopā ar plaši pazīstamiem mūziķiem.

Vienlaikus festivāla programmu papildinās arī divas spilgtas Latvijas dziedātājas – Liene Greifāne un Aija Andrejeva, kā arī dziedātājs no Izraēlas Eddie Butler, kas Dzintaru koncertzāles skatuvi jau iepazinis 2002. gadā, uzstājoties jauno izpildītāju konkursā Jaunais Vilnis un iegūstot īpašo skatītāju simpātijas balvu. Bet par dziesmu bagātināšanu ar lielisku un vizuāli baudāmu klasiskās un mūsdienīgās dejas apvienojumu rūpēsies Freedom Ballet no Ukrainas, kas katrā festivāla dienā uzstāsies kopā ar Laimu Vaikuli.

Festivāls Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous šogad notiks otro reizi, un tas noritēs četras dienas, no 5. līdz 8. jūlijam pulcējot tādus pazīstamus pašmāju un ārzemju māksliniekus kā Grigorijs Ļepss, Maksims Galkins, Hibla Gerzmava, Larisa Doļina, Jeļena Vaenga, Soso Pavliašvili, Verka Serdjučka, VIA Gra, Serebro, Intars Busulis, Marija Naumova un daudzus citus.

Laima Vaikule ir jūrmalniece un allaž ar cieņu un lepnumu nesusi savas pilsētas vārdu. Dziedātāja aicina savus draugus un kolēģus populārus māksliniekus gan no Latvijas, gan no kaimiņu valstīm piedalīties festivālā, lai satiktos uz vienas skatuves un kopīgi muzicētu.