4 komentāri

Ceļu no Rēzeknes, lai klātienē satiktu Neidu, mērojušas divas daiļavas. Liāna Semjonova pārsteidza mūziķi ar dziesmu, savukārt viņas draudzene Anna Žeļezņakova pie mākslinieka ieradās ar pašas veidotu mākslas darbu. Tas turpmāk karāsies virs zvaigznes gultas.

Kā Skaties.lv atklāja Anna, viņa jau mājās sagatavojusi īpašu dāvanu Neidam. Jaunā māksliniece ar gliteriem uzgleznojusi perfektu Neida fotogrāfijas kopiju. Kā paziņoja Neids, šis lieliskais mākslas darbs tiks piekārts virs viņa gultas un turpmāk būs pirmais, ko mūziķis ieraudzīs, atverot acis.

Foto

Anna konkursa pieteikusies kopa ar savu draudzeni Liānu. Abas Rēzeknē mācās vienā klasē.

Stāstu par skaisto Liānu lasi te!

“Tā bija bioloģijas stunda. Abas sēdējām ”Facebook” un ieraudzījām ziņu, ka Neids meklē meitenes. Uzreiz pieteicāmies. Pat necerējām, ka abas tiksim uz atlasi,” atceras Anna.

Video: Anna pasniedz gleznu

Iespējams, liels nopelns bijis atbalstītājiem dzimtajā pilsētā – visa Rēzekne turot īkšķus par savām meitenēm.

“Es ļoti gribētu, lai abas ar Liānu tiekam klipā. Tā būtu lieliska kopīga pieredze un skaistas atmiņas,” tā Anna.

Bučoties ar mūziķi filmēšanas vajadzībām Anna atsakās. Toties viņa ir gatava citam izaicinājumam – parādīt Neidam, kā pareizi mētāties ar naudu!

Video: Anna mētājas ar naudu

TOP komentāri

 • x
  +2 +2 0

  x

  Kā tas Neids kļuva tik slavens? Jo sāka rakstīt par to, cik slavens viņš ir? Iepriekš par tādu nedzirdēju.
 • sintija
  +1 +1 0

  sintija

  Neids ir lādzīgs puisis,ja tikai cilvēkos nesaskata tikai to slikto,ko daudzi darīja,mums katram ir savas kļūdas un trūkumi,kas neko nedara tas nekļūdas,bet no kļudām mēs mācamies,neviens mēs neēsam ideāls.Malacis ir Neids,kas iztur cilvēku naidu,dusmas un uzbrukumus...
 • Annija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl