Vai Toms Krūzs beidzot ir atradis īsto?

Komentāri
Vai Toms Krūzs beidzot ir atradis īsto?
EPA

Četrus gadus pēc šķiršanās no Keitijas Holmsas Toms Krūzs atkal ir atradis mīlestību.

Toms Krūzs no laimes, šķiet, atkal ir gatavs lēkāt pa dīvānu. US Weekly ziņo, ka 54 gadus vecais aktieris jau vairākus mēnešus tiekas ar kādu anglieti – un šīs ir viņa pirmās nopietnās attiecības kopš šķiršanās no Keitijas Holmsas 2012.gadā.

Jūnija sākumā, kad Krūzs Londonā filmējās kinolentē Mūmija, viņu esot savaldzinājusi kāda lēdija, kuru aktieris aizvedis romantiskā randiņā uz mazu, idillisku ciematu Kotsvodsas apkaimē apmēram divu stundu braucienā no galvaspilsētas. Un kopš tā laika Krūza seju nebeidz rotāt smaids.

Angliete, kuru zinātāji raksturo kā “ļoti sakarīgu un pievilcīgu”, ir ievākusies Džeka Rīčera lomas atveidotāja kotedžā Londonas pievārtē. Tur abi balodīši redzēti dodmies velo izbraucienos, kuros dažkārt viņiem pievienojas Toma māsa.

Vairāk nekā četrus gadus pēc šķiršanās Krūzs pret šīm attiecībām izturas ļoti nopietni un vēlas darīt visu, lai tās kļūtu stipras un noturīgas – tā apgalvo Toma draugi.

Foto: filmas Džeks Rīčers: Nekad neatgriezies pirmizrāde Berlīnē

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl