Vai Toms Krūzs beidzot ir atradis īsto?

Komentāri
Vai Toms Krūzs beidzot ir atradis īsto?
EPA

Četrus gadus pēc šķiršanās no Keitijas Holmsas Toms Krūzs atkal ir atradis mīlestību.

Toms Krūzs no laimes, šķiet, atkal ir gatavs lēkāt pa dīvānu. US Weekly ziņo, ka 54 gadus vecais aktieris jau vairākus mēnešus tiekas ar kādu anglieti – un šīs ir viņa pirmās nopietnās attiecības kopš šķiršanās no Keitijas Holmsas 2012.gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūnija sākumā, kad Krūzs Londonā filmējās kinolentē Mūmija, viņu esot savaldzinājusi kāda lēdija, kuru aktieris aizvedis romantiskā randiņā uz mazu, idillisku ciematu Kotsvodsas apkaimē apmēram divu stundu braucienā no galvaspilsētas. Un kopš tā laika Krūza seju nebeidz rotāt smaids.

Angliete, kuru zinātāji raksturo kā “ļoti sakarīgu un pievilcīgu”, ir ievākusies Džeka Rīčera lomas atveidotāja kotedžā Londonas pievārtē. Tur abi balodīši redzēti dodmies velo izbraucienos, kuros dažkārt viņiem pievienojas Toma māsa.

Vairāk nekā četrus gadus pēc šķiršanās Krūzs pret šīm attiecībām izturas ļoti nopietni un vēlas darīt visu, lai tās kļūtu stipras un noturīgas – tā apgalvo Toma draugi.

Foto: filmas Džeks Rīčers: Nekad neatgriezies pirmizrāde Berlīnē

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl