22 komentāri

Latvijā joprojām turpina virmot ”Eirovīzijas” kaislības. Diskusijas par ”Triana Park” neiekļūšanu finālā radījis asu viedokļu sadursmi starp dziedātājām Diānu Pīrāgs un Lieni Greifāni.

“Jau no sākuma teicu, ka šai grupai nebūs panākumi. Šis nav dīdžeju konkurss, bet vokālā sacensība,” pēc ”Triana Park” neiekļūšanas ”Eirovīzijas” finālā savā ”Facebook” profilā angļu mēlē paziņojusi Pīrāgs.

Latvijas pārstāvjus aizstāvēt metusies Liene Greifāne. “Tad tik uz priekšu, nākošgad parādi, kā jāuztaisa šovs, jānodzied un jāuzvar.

Runāt jau var daudz, bet redzēsim, kur ar balsi, bez unikalitātes un harizmas tiksi. Labas balsis ir daudziem, bet izcelties un palikt atmiņā ar to nav iespējams.

“Eirovīzija” ir dziesmu konkurss, ja gribas piedalīties vokālistu konkursos, tad jāiet uz vietējo ”X Faktoru”, vai ”The Voice”, bet arī tur gandrīz vienmēr uzvarēs oriģinalitāte+personība+unikāls tembrs.

Tikmēr Agnese Rakovska un ”Triana Park” visiem paliks atmiņā ar fantastiku priekšnesumu, harizmu un pozitīvu jautrību, un šai grupai šis ir tikai kārtējais etaps, kurš ir iziets un tālāk ar jauniem mērķiem dosies tālāk.

Pārējie, kuri ar savām balādēm aizbrauks mājās, dosies uz nākošo kotlešu vakaru un tupinās dziedāt kaverus,” Diānai ironijas pilnu atbildi ierakstījusi Liene.

Noklausies dziesmas, kas izkonkurēja ”Triana Park” un tika desmitniekā!

Foto: ieskats ”Triana Park” šovā


Pīrāgs cēlusi galdā nākamos argumentus pret ”Triana Park”, paziņojot, ka jau atlasē Latvijā mūziķi dziedājuši šķībi.

“Tu ko nedzirdi vai? Paskaties uz ”Eirovīzijas” vēsturi uz vokālistēm un kuri pārstāvēja Baltkrieviju Angliju, Maltu, Zviedriju. Tu kādreiz dzirdēji, kā viņi dzied savās mājās kaut vai kotlešu vakaros?” tā Pīrāgs.

Rakovska publicē pirmo foto pēc uzstāšanās ”Eirovīzijā”

Greifāne turpinājusi aizstāvēt mūsējos. “Šeit viņa šķībi nedziedāja, un tas parāda, cik daudz un uzcītīgi viņa strādā. Visi lielie runātāji un dziedātāji – ejiet un parādiet klasi nākošgad, gribēšu redzēt ko izspiedīsiet no sevis,” kritiķiem atcirtusi Greifāne, iesakot “pirms izteikt kritiku papētīt pašiem savus panākumus un izcilību profesijā”.

Pīrāgs nav palikusi atbildi parādā. “Paldies, ka manai ģimenei ir ko parādīt ”Eirovīzijā” nākotnē. Tagad es lepojos ar savu brālēnu, kas fantastiski dzied komponē, koncertē ASV – viņš piedzimā Rīgā – un ir pagaidām aizkulisēs Latvijā, bet pienāks laiks kad mēs parādīsim ko spēj Pīrāgi,” paziņojusi Diāna.

Ko par ”Triana Park” šovu saka Aminata? Lasi te!

Skaties.lv atgādina, ka jau šovakar notiks otrais ”Eirovīzijas” pusfināls, kurā par vietu finālā cīnīsies arī mūsu kaimiņi lietuvieši un igauņi.

Video: Latvijas pārstāvji ”Eirovīzijas” pusfinālā

TOP komentāri

 • Kristīne
  +7 +6 -1

  Kristīne

  Skumji, ka mūsu tautai ir tāda īpašība - nomelnot, kad kādam, kas nav izdevies! Kā zaudē hokejā, tā loši utt., par Eirovīziju tas pats. Un kad vinnē, tad nu lielās citiem un baigie fani izrādās! Ir jāatbalsta savējie vienmēr, un it sevišķi publiski! Pašam kaut kas var būt jāpamēģina, nevis jānomelno tie, kas dara un cenšas. Agnese ir darītājs ar lielo burtu, un ja nu kas neskanēja, neko darīt, tas nenozīmē, ka nevajadzēja sūtīt un ka no vajag noliet samazgām! Būsim tak par savējiem arī tad, ja notiek neveiksmes!
 • nu
 • trukst vardu
  +4 +4 0

  trukst vardu

  Pīrags 9. maijā lika vienu bildi pēc otras no uzvaras parka... Ar kādām tiesībām tagad par Latvijas pārstāvjiem Eirovīzijā kritiku izsaka??!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl