Vai tiešām Latvijas “Eirovīzijā” vairs nav ko darīt? Aminata saraksta dziesmu Lietuvas iespējamai pārstāvei

4 komentāri
Vai tiešām Latvijas “Eirovīzijā” vairs nav ko darīt? Aminata saraksta dziesmu Lietuvas iespējamai pārstāvei
Publicitātes foto

Jau šovakar mūsu pašu Samanta Tīna duetā ar Lietuvas vietējo zvaigzni Tadu Rimgailu uzstāsies Lietuvas “Eirovīzijas” pirmajā atlasē. Tomēr Samantas uzstāšanās nav vienīgais pārsteigums… Izrādās, savu dziesmu iesniegusi arī Aminata!

Kā ziņo ārvalstu mediji, Aminata kopā ar Kasparu Ansonu sarakstījuši dziesmu “I’m Like a Wolf”, ar kuru ceturtajā Lietuvas “Eirovīzijas atlasē”, kas risināsies 28. janvārī, uzstāsies dziedātāja Aiste Pilvelīte (Aistė Pilvelytė).

Iepriekš Aminata lauza tā dēvēto sešu gadu lāstu, kad Latvijas pārstāvji nespēja iekļūt Eirovīzijas finālā. Aminata 2015. gada Eirovīzijas finālā ieguva sesto vietu ar grāvēju “Love Injected”. Savukārt pagājušajā gadā Aminata sarakstīja dziesmu “Heartbeat”, kuru izpildīja jaunais un talantīgais dziedātājs Justs Sirmais. Tiesa gan, viņš ierindojās 15. vietā.

Toties šovakar laiks mirdzēt Samantai Tīnai. Viņa un vēl 11 pretendenti cīnīsies par ceļazīmi uz tālāko atlasi, bet tikai seši no šā vakara uznācieniem tiks tālāk. Konkursa noteikumi Lietuvā paredz, ka četru nedēļu laikā sevi četros koncertos atrāda kopā 51 pretendents.

Jau iepriekš Skaties.lv ziņoja, ka Samantai Tīnai ir visai reālas cerības tikt augšgalā – ņemot vērā, ka Samanta ar lieliskiem panākumiem piedalījusies divos Lietuvas šovos – ”Zvaigžņu dueti” un ”The Voice” – turklāt viņas dueta partneris Tads ir viens no kaimiņvalsts lielākajām zvaigznēm.

Savukārt kā veiksies Aminatas dziesmai un tās izpildītājai Aistei, to noskaidrosim 28. janvārī.

Video

Foto: Aminata savā zvaigžņu stundā

4 komentāri