Vai Denjels Redklifs atgriezīsies Harija Potera lomā?

Pievienot komentāru
Vai Denjels Redklifs atgriezīsies Harija Potera lomā?
AFP

Uzticami ziņu avoti Holivudā vēsta, ka Warner Bros. tuvojas līguma noslēgšanai par tiesībām uz filmu ”Harijs Poters un nolādētais bērns” un vēlas, lai Potera lomā atgrieztos Redklifs.

New York Daily News ziņo, ka filmu studija Warner Bros. jau drīzumā iegūs Dž.K.Roulingas pēdējā darba Harijs Poters un nolādētais bērns ekranizācijas tiesības – filma kinoteātros varētu nonākt 2020.gadā. Šobrīd ir tikai viens aktieris, kuru filmu studija vēlas redzēt galvenajā lomā! Tas ir Denjels Redklifs, kurš mazo burvi tēloja astoņās Harija Potera filmās no 2001. līdz 2011.gadam. Jāatgādina, ka nesen pirmizrādi piedzīvojušajā un aktuālajā lugas Harijs Poters un nolādētais bērns teātra iestudējumā pieaugušā Harija Potera loma uzticēta Džeimijam Pārkeram.

Vēl pavisam nesen, runājot par iespējamo atgriešanos lomā, kas nesusi viņam pasaules slavu, 27 gadus vecais Denjels atzina, ka šādu iespēju neizslēdz, tomēr šobrīd atgriezties neapsver.

”Tas būs atkarīgs no scenārija, un arī apstākļiem būtu jābūt visai neparastiem. Bet, no otras puses, esmu pārliecināts, ka Harisons Fords tieši to pašu teica par savu Hana Solo lomu, un, skat, kas notika! Tāpēc šobrīd saku ”nē”, bet neizslēdzu šādu iespēju kaut kad nākotnē,” tā Redklifs.

Foto: Redklifs saņem zvaigzni Holivudas slavas alejā