Vai būs jābučojas un jārunā angliski? 25 daiļākās meitenes pošas ciemos pie Neida

17 komentāri
Vai būs jābučojas un jārunā angliski? 25 daiļākās meitenes pošas ciemos pie Neida
Privātais arhīvs

Jau ceturtdien, 2. februārī, 25 meitenes, kuras visaugstāk novērtēja Skaties.lv lasītāji, ieradīsies pie Neida, un mūziķis izvērtēs dāmas, izvēloties četras, kuras filmēsies klipā dziesmai ”REŽ”. Mākslinieks beidzot atklāj, kas būs jādara šīm laimīgajām.

“Vai man būs jābučojas ar Neidu? Vai vajadzēs izģērbties? Vai jāzina angļu valoda?” šādus un līdzīgus jautājumus Skaties.lv teju ik stundu saņem no 25 laimīgajām meitenēm, kuras šobrīd gatavojas atlasei.

Neids var nomierināt jaunās dāmas – gan atlase, gan pats video būs augstas kvalitātes, un nevienai no meitenēm nesagādās kaunu.

“Mūzikas klipā būs atspoguļota mana dzīve, lietas ar kurām ikdienā saskaros. Protams, dziesma ir par skauģiem, citiem mūziķiem.

Kam ar dziesmu atriebsies Neids? Par viņa skauģiem lasi te!

Taču tā ir ļoti kvalitatīva – veidoju to sadarbībā ar ASV izpildītāju, kurš iedziedājis piedziedājumu angļu valodā,” Skaties.lv nianses atklāj Neids.

Foto: stilīgais Neids

Viņš uzsver – mūzikas klipā nebūs jādara nekas tāds, kas varētu nepatikt viņām pašām vai varētu apkaunot dāmu ģimenes. Ne velti viņš jau iepriekš uzsvēra, ka uz aktrises lomu var pieteikties arī aizņemtas lēdijas un pat precētas sievas.

“Meitenēm videoklipā būs jāspēlē savas lomas. Viņām būs jātēlo manas meitenes, jāsoļo man blakus, taču nekas amorāls.

Šajā dziesmā un videoklipā es ieguldu lielu darbu un vēlos, lai iznākums būtu ideāls,” skaidro Neids, kurš rūpēs par meiteņu labo slavu pat izņēmis no dziesmas vienīgo nosacīti rupjo vārdu.

Vai arī uz atlasi Neids nāks ar miesassargu? Lasi šeit!

Turklāt ir vēl labas ziņas – Neids nebūs vienīgā zvaigzne, kuru filmēšanas laukumā satiks laimīgais četrinieks – filmēšanai piesaistīts vēl kāds šovbiznesa spīdeklis.

“Video piedalīsies Edgars Toretto, kurš video klipā attēlos manu menedžeri,” detaļas atklāj Neids. Turkāt klips būs visai glamūrīgs – meitenēm tā būs iespēja paspīdēt visā savā daiļumā.

“Pašā dziesmas sākumā es izkāpju no limuzīna ar divām meitenēm, katra man savā sānā, un ierodos pie sava menedžera, Toretto.

Viņš man jautā: Neid, tu saproti, ka tavi reitingi sāk kristies? Tu drīz bankrotēsi! Tev ir jāatbild viņiem! Tad es dusmīgs izeju un sākas reps,” ainiņu no klipa ieskicē Neids.

Lūk, kādas meitenes bija pieteikušās pie Neida! 25 no viņām Neids jau rīt satiks atlasē!

17 komentāri