Uzsākts Alternative.lv Gada balvas klausītāju balsojums

0 Komentāru
Uzsākts Alternative.lv Gada balvas klausītāju balsojums
Publicitātes foto

Sācies portāla Alternative.lv Gada balvas balsojums, kurā klausītāji un žūrija noskaidros labākās grupas piecās nominācijās, informē Alternative.lv pārstāvis Jānis Sildniks.

2014. gads Latvijas alternatīvajai skatuvei ir bijis notikumiem bagāts – ir piedzīvotas gan jaunu grupu debijas, gan spilgtas atkalapvienošanās no mūziķiem, kurus daļa klausītāju bija atzīmējusi pašmāju mūzikas arhīvā. “Tieši šī iemesla dēļ Alternative.lv Gada balva īpaši šim gadam ir pievienojusi jaunu kategoriju – Gada atgriešanās,” uzsver J. Sildniks.

Klausītājiem ir iespējams balsot par saviem favorītiem kategorijās Gada albums, Gada video, Labākā jaunā grupa un Zelta bumbieris. Kopā šogad nominētās gandrīz 100 alternatīvās mūzikas apvienības.

Balsojums notiek portāla Alternative.lv īpašā sadaļā.

Pirmo reizi balvu sadalījumu noteiks gan skatītāju balsojums, gan pieaicinātas žūrija, kuras satāvā būs Dambis no grupas Inokentijs Mārpls, Uldis Rudaks, Deniss Denisenko, Jānis Jansons, Edgars Āboliņš, kā arī portāla pārstāvji.

Balvu pasniegšanas koncerts 6. februārī norisināsies klubā Nabaklab, un to vadīs romantiskais duets Čipsis un Dullais. Par vakara muzikālo noformējumu gādās grupa F[ei]K, kas pērn pēc vairāku gadu pauzes apvienojās vairākiem koncertiem, viena no Latvijas metāla ilgdzīvotājiem Sanctimony, jaunie Liepājnieki ILLa un grupa Zaķis.

Portāls Alternative.lv darbību uzsāka 2000. gadā, kad, pieaugot Latvijas neatkarīgās mūzikas kustībai, tas kļuva par informatīvu platformu hardcore/punk/ska scēnai. Pēc slēgšanas 2007. gadā, tas ar jaunu sparu atkal atsāka savu darbību 2012. gadā, par vienu no ikgadējām tradīcijām uzturot gada balvas pasniegšanu.

0 Komentāru