Uzmirdz jauna repa zvaigzne – Elements no Kandavas

11 komentāri

Vasaras lielākajās repa un hiphopa rīmju cīņās ”Summer Rap Battle” piedalīsies arī 22 gadus vecais kandavnieks Oskars Oinass jeb Elements. Savam pretiniekam viņš novēl ”nobliezt” ar pilnu atdevi.

Jaunais mūziķis ar repu sācis nodarboties pirms aptuveni četriem gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Sāku muzicēt ar čomiem savā istabā. Un tā palēnām no home record virzījos uz studiju, kur varēju pastrādāt kvalitatīvāk,” portālam Skaties.lv stāsta Elements.

Interviju ar “Summer Rap Battle” dalībnieku siguldieti Teilori lasi šeit!

Radošajā darbībā bijušas arī pauzes, bet intensīvāk repam pievērsies pēdējā gada laikā.

Tāpat jaunais reperis uzkrājis nelielu, bet tomēr skatuves pieredzi.

”Pāris reizes esmu uzstājies mazās iestādēs – Talsu kultūras namā, Laidzes tehnikumā, kā arī Laidzes estrādē pilsētas svētkos,” stāsta Elements.

Foto: Elements jeb Oskars Oinass

Savā pieteikumā ”Summer Rap Battle” jaunais mūziķis norādījis, ka atšķiras citu reperu vidū. ”Neordinārs esmu ar to, ka man ir savādāka pieeja tam, ko daru. Pārējais lai paliek intrigai,” viņš skaidro Skaties.lv.

Dalība vasaras lielākajās rīmju cīņās bijusi spontāna ideja ”ar mērķi izlīst no mazās telpas, pakāpties mazliet augstāk, pacelt latiņu sev augstāk”.

Savam pretiniekam Zorikam Elements novēl veiksmi un pozitīvas sajūtas un ”nobliezt” ar pilnu atdevi.

Audio: Elementa jaunākais veikums – dziesma ”Labirints”

Saldus reperim Bacim vasaras lielākajās rīmju cīņās galvenais pretinieks būs viņš pats

Jau ziņojām, ka piektdien, 2. jūnijā, Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam” sāksies vasaras lielākās rīmju cīņas ”Summer Rap Battle”, kurā spēkiem mērosies jaunie repa un hiphopa izpildītāji. Rīmju pirmajā kārtā sacentīsies pieci pāri: Kīts Kali pret 40 cent, Bacis pret Teiloru, Zoriks pret Elementu, Toms Dolmatovs pret Krisīti un Lucifers pret #Y#B. Vairāk par rīmju cīņām lasi šeit!

Kopumā vasaras lielākās repa cīņas notiks četrās kārtās: 2. un 9. jūnijā dalībnieki cīnīsies divās apakšgrupās, 16. jūnijā gaidāms pusfināls, bet 30. jūnijā – lielais fināls.

”Summer Rap battle” atklāšanu 2. jūnijā vadīs un jaunos talantus iedvesmos Latvijas hiphopa meitene VIŅA.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl