Uzmini, kur slēpjas Dons, un laimē ielūgumus uz viņa koncertu!

Jau pavisam drīz, 14. un 15. februārī, arēnā ”Rīga” Dons visus priecēs ar koncertprogrammu ”Tepat”. Arī radio ”StarFM” un portāls Skaties.lv vēlas tevi iepriecināt, tāpēc, sākot no šodienas, 1. februāra, līdz 10. februārim, piedāvājam tev piedalīties konkursā, kur katru darba dienu varēsi laimēt divus ielūgumus uz Dona koncertu.

Kā tu vari laimēt ielūgumus? Diezgan vienkārši – ienāc šajā rakstā ik dienas, noskaties jauno video un mēģini pareizi atbildēt uz Dona uzdoto jautājumu. Ja tu esi īsts Dona fans, tad zināt pareizo atbildi nevajadzētu būt grūti.

  • Kad esi noskatījies video, klikšķini uz, tavuprāt, pareizās atbildes.
  • Ja vēlies piedalīties konkursā un laimēt ielūgumus uz Dona konkursu, atstāj savu kontaktinformāciju.
  • Klausies radio ”StarFM” raidījumu ”Autopilots” pēc plkst. 17.00, un, ja Egons Reiters nosauc tavu vārdu, zvani radio Star FM pa tālruni: 67447744, taču reizēm Egons var pārsteigt uzvarētāju, piezvanot, iespējams, tieši tev.

Ceram, ka tev veiksies!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl