Uzmini, kur slēpjas Dons, un laimē ielūgumus uz viņa koncertu!

Jau pavisam drīz, 14. un 15. februārī, arēnā ”Rīga” Dons visus priecēs ar koncertprogrammu ”Tepat”. Arī radio ”StarFM” un portāls Skaties.lv vēlas tevi iepriecināt, tāpēc, sākot no šodienas, 1. februāra, līdz 10. februārim, piedāvājam tev piedalīties konkursā, kur katru darba dienu varēsi laimēt divus ielūgumus uz Dona koncertu.

Kā tu vari laimēt ielūgumus? Diezgan vienkārši – ienāc šajā rakstā ik dienas, noskaties jauno video un mēģini pareizi atbildēt uz Dona uzdoto jautājumu. Ja tu esi īsts Dona fans, tad zināt pareizo atbildi nevajadzētu būt grūti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • Kad esi noskatījies video, klikšķini uz, tavuprāt, pareizās atbildes.
  • Ja vēlies piedalīties konkursā un laimēt ielūgumus uz Dona konkursu, atstāj savu kontaktinformāciju.
  • Klausies radio ”StarFM” raidījumu ”Autopilots” pēc plkst. 17.00, un, ja Egons Reiters nosauc tavu vārdu, zvani radio Star FM pa tālruni: 67447744, taču reizēm Egons var pārsteigt uzvarētāju, piezvanot, iespējams, tieši tev.

Ceram, ka tev veiksies!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl