Komentāri
Uz Rokenrola slavas zāli tagad pretendē arī popdziedātāja un reperi
Foto: Scanpix

Ik gadu kuplāks kļūst Rokenrola slavas zālē uzņemto mūziķu saraksts. Nākamgad to cer papildināt arī ar industriālā roka izpildītājiem Nine Inch Nails un popdīvu Dženetu Džeksoni, kā arī citiem mūziķiem, kas pārstāv teju diametrāli pretējus žanrus.

Eklektiskajā nomināciju sarakstā iekļauti ne vien Nine Inch nails, bet arī tādi 70. gadu mūziķi kā Yes, The Cars, Stīvs Millers, Deep Purple un Cheap Trick, kā arī alternatīvā roka grupa The Smiths, Los Lobos un reperu apvienība N.W.A.

Rokenrola slavas zāles organizācijas fonda pārstāvji gan atzīst, ka šādi nominanti “parāda rokmūzikas daudzveidību, un to, kā tajā saplūst žanri”.

49 gadus vecā Džeksone iepriekš nav tikusi nominēta uzņemšanai Rokenrola slavas zālē. Viņa šomēnes laida klajā savu pirmo albumu kopš 2008. gada. Jāņem vērā, ka mūziķus var uzņemt Rokenrola slavas zālē tikai tad, kad pagājuši 25 gadi kopš pirmā ieraksta izdošanas.

Rokenrola slavas zāle dibināta 1983. gadā. Par jaunu izpildītāju uzņemšanu balso vairāk nekā 800 mūziķu, mūzikas industrijas profesionāļu un vēsturnieku. Uzņemamo mūziķu saraksts tiks izziņots decembrī. Svinīgā uzņemšana Rokenrola slavas zālē notiks 8. aprīlī Ņujorkā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl