10 komentāri

”Ar ambīcijām var tikt tālāk nekā ar talantu,” pārliecināts jaunais hiphoperis Dāvis Bērzlaps. Ar skatuves vārdu Klebah 21 gadu vecais mūziķis jau 9. jūnijā izmēģinās spēkus vasaras lielākajās repa un hiphopa rīmju cīņās ”Summer Rap Batle”. Cita starpā viņš ir viens no kompānijas, kas savulaik ar speciālu skaņdarbu centās ierādīt vietu pazīstamajam reperim Neidam.

Dāvis ir dzimis Gulbenē, bet jau vairākus gadus dzīvo Rīgā. Te arī sācies viņa ceļš mūzikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ar mūziku nodarbojos jau aptuveni trīs gadus un tikpat ilgi ar hiphopu. Vismaz es tā uzskatu, jo aptuveni pirms trīs gadiem es uzrakstīju savas pirmo pantu. Tas bija diezgan primitīvs, bet gandarījuma sajūta par paveikto lika iet uz priekšu.

Tagad gan rakstu tekstus, gan trenējos skaitot frīstailā, kaut nākotni ar hiphopu saistīt nevēlos. Dzīvē ir citi mērķi un citi hobiji, hiphopu patīk rakstīt tikai periodiski, kad ir ko teikt. Ikdienā hiphopu nemaz tik ļoti neklausos,” portālam Skaties.lv stāsta Klebah.

Pirmā intervija ar Valmieras rīmju meistaru Ķirurgu

“Esmu šeit, lai pierādītu, ka ar ambīcijām var tikt tālāk nekā ar talantu, jo talants ir tikai instruments, kas palīdz vieglāk sasniegt iecerēto mērķi,” savā pieteikumā “Summer Rap Battle” norāda jaunais hiphoperis.

Foto: jaunais hiphoperis Klebah

Jautāts, ko viņš ir gatavs upurēt, lai hiphopā sasniegtu augstus panākumus, Klebah atzīst: ”Lai gūtu panākumus, esmu gatavs upurēt tikai un vienīgi laiku. Kaut tās ir negulētas naktis, ieguldot smagu darbu un savu laiku, iespējams ir viss.”

Hiphopa pasaulē ir ierasti idejas vārdā vairākiem mūziķiem apvienot spēkus. Pērnā gada nogalē Klebah kopā ar domubiedriem no grupas ”9G6” radīja skaņdarbu, kurā vērsās pret pazīstamo reperi Neidu.

Video: Klebah, Tikai mīts, Žanis – ”Tas neesi Tu #RIPNEIDS”

Grupas ”9G6” sirds un radītājs ir Roberts L (Roberts Lucs). Līdzās Robertam L kolektīvā darbojas Klebah, Tikai Mīts, Ērkils un Šips.

”Ar Robertu iepazināmies ļoti amizanti. Mums abiem bija naids pret Neidu. Es ar viņu sazinājos un teicu, ka man ir projekts, aizsūtīju demo, viņam patika. Tad es ar draugiem Tikai Mīts (Lūkass Ļitvinovs) un Žani (Žanis Belkins) devāmies ierakstīt pie viņa gabalu, uzfilmējām video un publicējām.

Tā radās ”#RipNeids”. Un arī ideja par to, ka ”9G6” ir jāatdzimst. Pagāja neilgs laiks, un mēs izdevām dziesmu ar video ”#9G6”, kuru uzskatām ar ”9G6” atdzimšanas brīdi,” stāsta Klebah.

Video: ”9G6” atdzimšanas dziesma

Mūziķi drīzumā plāno izdot jaunu dziesmu.

Atgādinām, ka ”Summer Rap Battle” otrā kārta notiks piektdien, 9. jūnijā, bārā ”Paldies Latiņam”, Grēcinieku ielā 11 A, Rīgā. Šajā vakarā spēkiem mērosies 12 jaunie hiphopa un repa pārstāvji.

Foto: jaunie reperi rīmju cīņu pirmajā kārtā

TOP komentāri

 • Andris Latvers
 • Janis
  +4 +2 -2

  Janis

  Cmn vins huinu repo,sudigo repo,neko nesaprot un te uzraksta ka vins ir ahujenais reperis.
 • GLVD
  +3 +2 -1

  GLVD

  Veiksme ir tavābpusē. Prieks redzēt, ka cilvēki ar kuriem versos pret neidu, kāpj pa trepēm, uz kurām ar kājām spārda neidu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl