Ušakovu pāris maija brīvdienas pavada katrs savā valstī

1 komentārs
Ušakovu pāris maija brīvdienas pavada katrs savā valstī
Foto: instagram/lenaushakova89

Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova (26) un viņas vīrs grafiskais dizaineris Aleksandrs Ušakovs (39) jau kādu laiku devuši iemeslu runām par krīzi laulībā. Kamēr Liene maija sākumā atpūtusies Itālijā, Aleksandrs kopā ar abu dēlu Frederiku izbaudījis Spāniju.

Šovā Okartes skatuve iepazītā dīdžejmeitene un dziedātāja Liene Brikouska un Aleksandrs  Ušakovs apprecējās 2013. gada 17. novembrī Rīgas Sv. Trijādes pareizticīgo katedrālē. Kāzas bijušas klusas un mierīgas – jāvārds tika teikts tikai astoņu viesu klātbūtnē, pēc kāzām žurnālam Privātā Dzīve atklāja jaunā sieva. Iestūrējot laulības ostā, Liene, kas iepriekš bija pazīstama kā kaislīga Vecrīgas klubu apmeklētāja, krasi mainīja ieradumus un ievērojami piebremzēja sabiedrisko dzīvi. Tam par iemeslu bija mēnesi pirms kāzām dzimušā dēliņa Frederika auklēšana.

”Bēbīši ir forši! Pirmo reizi tu uz viņu skaties un negribi, lai viņš tik ātri pieaug. Ir sajūta, ka tu varētu viņu ucināt un ucināt, lai gan tas nav no tiem vieglākajiem darbiņiem. Bērni iemāca pacietību, mīlestību un visas tās foršās lietiņas, kas mums, lielajiem, bieži vien ir kaut kur dzīves gājumā padzisušas. Draudzēties ar kādu ir jauki, bet audzināt kopā bērnu un būt par vienu ģimeni – tā ir tāāāda laime!” par ģimenes dzīves uzsākšanu teica Liene.

Kaut gan pēc kāzām Ušakovi pēc papildu publicitātes neplēsās, par harmoniju jaunajā ģimenē liecināja sociālajos tīklos publicētās fotogrāfijas. Savs profils tika izveidots arī abu kopīgajam dēlam. Tagad Frederika sociālo tīklu draugu lokā atrodams vien tēvs Aleksandrs, bet māmiņas Lienes vārds nefigurē pat starp vīra ”draugiem”. Tas liek domāt, ka jau kādu brīdi Ušakovi dzīvo katrs savu dzīvi, tomēr tuvākus komentārus par abu laulības krīzi pāris žurnālam Privātā Dzīve nepauda.

👑👑👑👑

A photo posted by Lena Ushakova (@lenaushakova89) on

1 komentārs