Ukraiņu grupa Stoned Jesus koncertēs Nabaklab

Komentāri

Piektdien, 12. decembrī, Vecrīgas klubā Nabaklab notiks ukraiņu “stoner metal” grupas Stoned Jesus koncerts.

Stoned Jesus radās 2009. gadā Kijevā, sākotnēji kā grupas līdera, solomākslinieka minimālista Igora Krobaka blakusprojekts, kurā mūziķis vairāk pievērsās rokmūzikas tumšākajai pusei, radot sludge un post-metal stilistikā ieturētus skaņdarbus. Drīz vien projekts pārtapa par patstāvīgu kolektīvu ar nosaukumu Stones Jesus, un tā skanējums kļuva tuvāks stoner rock un agrīnajam doom metal, raisot asociācijas ar agrīno Black Sabbath vai vēlāko gadu Electric Wizzard daiļradi. Uzreiz pēc pirmā grupas albuma First Communion izdošanas sekoja vairākas koncerttūres Krievijā un Ukrainā.

2012. gadā tiek izdots grupas otrais albums Seven Thunders Roar, kurā iekļautā dziesma I Am The Montain uz šo brīdi klausīta jau vairāk nekā miljons reižu.

Baltijas valstu alternatīvās mūzikas cienītājiem atmiņā varētu būt palikusi grupas iespaidīgā uzstāšanās aizgājušā gada Devilstone festivālā Lietuvā.

Pavisam nesen grupa publiskojusi singlu Here Comes The Robots no drīzumā gaidāmā albuma.

Līdzās Stoned Jesus koncertā uzstāsies arī vairākas pašmāju smagās mūzikas apvienības, kas tiks izziņotas drīzumā.

Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21.00. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas interneta vietnē ticketshop.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl