“UgunsGrēka” zvaigznes “Spēlmaņu naktī” apžilbina ar iespaidīgiem dekoltē

3 komentāri
“UgunsGrēka” zvaigznes “Spēlmaņu naktī” apžilbina ar iespaidīgiem dekoltē
Foto: LETA

Trešdien, 23. novembrī, krāšņā ceremonijā Dailes teātrī tika godinātas aizvadītās sezonas izcilākās teātra personības. “Spēlmaņu nakts” ceremoniju kuplā skaitā apmeklēja arī iemīļoto latviešu seriālu zvaigznes.

Starp vakara galvenajiem vaininiekiem bija balvas par mūža ieguldījumu saņēmēji Dailes teātra aktieri Olga Dreģe, kura bija nominēta arī gada aktrises titulam, un Juris Strenga, kurš uz ceremoniju ieradās ar motocikletu.

“Ja es būtu ātrāk apjautusi, cik īss laika sprīdis ir cilvēka mūžs, tad mans mūža ieguldījums būtu bijis daudz lielāks, mērķtiecīgāks, skanīgāks,” saņemot balvu, teica Dreģe, kura iemīļotajā seriālā “UgunsGrēks” atveido Lidiju.

Uzmanību piesaistīja arī aktrises un seriāla zvaigznes greznā, elegantā kleita.

Foto

Tērpu, pie kura labprāt pakavēties, šim vakaram bija izraudzījusies arī istabenes Magdas atveidotāja Latvijas Nacionālā teātra aktrise Daiga Gaismiņa-Šiliņa.

Bet visbiežāk uz ”Spēlmaņu nakts” skatuves ”kāpa” cita seriāla zvaigzne – aktieris Gints Grāvelis, kurš bija iejuties vakara vadītāja lomā.

Foto: ”Spēlmaņu nakts” ceremonija

TOP komentāri

 • Armands
 • Kārumnieks
 • Edgars
  0 0 0

  Edgars

  Skatījos virsrakstu - clickbait. Nodomāju - ja jau virsrakstā 3 kļūdas, nez cik rakstā.
  P.S. kļūdas par kurām minēju - `zvaigznes`, `apžilbina` un `iespaidīgiem`.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl