Komentāri

Gatavojoties koncertspēlei ”Es šonakt būšu laimīgs!”, kas 28. decembrī norisināsies Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā, tapusi dziesma ”Es šonakt būšu laimīgs!”, ko ierakstījuši vairāki koncertspēles dalībnieki.

Uz dziesmas ierakstu Ginta Stankeviča ierakstu studijā ”Factory Sound Studio” pulcējās īsts zvaigžņu koris: koncertspēles vadītāji Baiba Sipeniece-Gavare, Normunds Jakušonoks un Uldis Marhilēvičs, dziedātāji Viktors Lapčenoks, Olga Rajecka, Māra Upmane-Holšteina un Samanta Tīna, seriāla “UgunsGrēks” Zentas lomas atveidotāja Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte, vēl kāda seriāla zvaigzne – Latvijas Nacionālā teātra aktrise Līga Zeļģe, Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, kā arī Suitu sievas, kas uz dziesmas ierakstu bija speciāli mērojušas ceļu no Alsungas.

Uz skatuves 28. decembrī šiem māksliniekiem pievienosies arī Latvijas Nacionālā, Dailes, Liepājas un Valmieras teātru aktieri, dziedātājs Mārtiņš Ruskis, rokgrupa ”Pērkons”. Gaidāmi arī citi muzikāli pārsteigumi.

Koncerta rīkotāji uzsver, ka koncertspēle būs īpaša – īstās Vecgada vakara noskaņās!

Foto

”Mēs ar kolēģiem pret šo koncertprogrammu izturamies ļoti atbildīgi. Iespējams, kādam skatītājam šajā vakarā būsim vienīgie ciemiņi viņa mājās. Tādēļ vēlamies uzburt īstus un patiesus svētkus,” pēc dziesmas ieraksta pauda Baiba Sipeniece-Gavare, kurai šī dziesma ir īpaša kopš kādiem Līgo svētkiem, kad, to klausoties, viņa nolēmusi – jā, es būšu laimīga!

Gan Baiba, gan abi pārējie koncertspēles vadītāji ir gandarīti par iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties šajā projektā.

Video

Atgādinām, ka koncertspēle ”Es šonakt būšu laimīgs!” būs skatāma ne tikai Jelgavā; jau pavisam drīz – 2017. gada pavasarī – tā izskanēs visās Latvijas lielākajās koncertzālēs.

Koncertspēle ”Es šonakt būšu laimīgs! Ielūdz Baiba Sipeniece-Gavare, Uldis Marhilevičs un Normunds Jakušonoks” notiks:

  • 28. decembrī plkst.19 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā
  • 25. februārī plkst. 18 Valmieras Kultūras centrā
  • 24. martā plkst.19 Ventspils teātra namā ”Jūras vārti”
  • 29. martā plkst. 19 Ogres Kultūras centrā
  • 8. aprīlī plkst.18 Tukuma Kultūras centrā
  • 20. aprīlī plkst.19 Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”
  • 30. aprīlī plkst.18 Liepājas koncertzālē ”Lielais Dzintars”
  • 19. maijā plkst.19 Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē.

Biļetes uz koncertuzvedumu var iegādāties ”Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Lasi vēl