UgunsGrēka Žeņa, pavisam slepenas kāzas un citi 2015. gada jaunlaulātie

1 komentārs
UgunsGrēka Žeņa, pavisam slepenas kāzas un citi 2015. gada jaunlaulātie
Foto: facebook/nikaplotnikova, Baiba Kojare, TV3 publicitātes foto

Par 2015. gada kāzu vaininieku medijos jau atzīts Ventspils mērs Aivars Lembergs, bet viņš nav vienīgais, kura iestūrēšana laulības ostā kļuvusi par vietējā mēroga notikumu. Turklāt kādam šogad izdevies apprecēties pat divas reizes…

Kombuļu Inese beidzot apprecas

Melnajā piektdienā, 13. martā, par iestūrēšanu laulības ostā paziņoja šova Latvijas Zelta talanti dalībniece Kombuļu Inese jeb Inese Saulīte. Par Ineses īsto un vienīgo kļuva itālis Paskvāle Addario, ar kuru latviete iepazinās internetā 2012. gadā. Pēc kāzām Inese pieņēma vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Inesi Adario.

Inesei šī nav pirmā laulība. Pirms kļūšanas par šovbiznesa zvaigzni viņa mitinājās Kombuļos un bija precējusies ar Ēriku Cibuļski. Laulībā dzimuši četri bērni, no kuriem divi pēc šķiršanās dzīvo pie Ērika, divi – pie Ineses, rakstīja žurnāls Kas Jauns.

Divas kāzas gada laikā

Gada kāzu topā esam ierindojuši arī TV3 šova Precos ar svešinieku dalībnieci Zandu Štrausu, kura 2015. gada laikā pamanījās pie vīra iziet divas reizes.

Zanda pirmo reizi par sievu kļuva pavasara pusē šova Precos ar svešinieku ietvaros, kad apprecējās ar Uģi Žogotu, kuru, kā paredzēja šova noteikumi, viņa ieraudzīja tikai kāzu dienu, jau dodoties pie altāra. Šī laulība izrādījās neveiksmīga. Lai gan kāzu dienā izskatījās, ka abus sagaida ilga un laimīga nākotne, uzreiz pēc kāzām Zanda no vīra atsvešinājās, jo pie apvāršņa bija parādījies viņas iepriekšējais mīļotais. Lai gan Zanda šova ietvaros pārcēlās dzīvot Uģa, pāra starpā valdīja vien draudzīga saikne, bet ar to laimīgai laulības dzīvei nepietika. Tika nolemts šķirties un uzturēt draudzīgu saikni nākotnē.

Otro reizi Zanda apprecējās augusta sākumā, kļūstot par sievu savam iepriekšējam draugam Jānim Kristovicam, kura atgriešanos savā dzīvē viņa šova laikā noliedza. Īsā sarunā ar Skaties.lv Zanda atzina, ka otrā laulība ir veiksmīgāka nekā iepriekšējā. ”Esmu precējusies un laimīga. Viss manā dzīvē ir nokārtojies, viss ir ļoti labi,” viņa norādīja. Zanda pēc kāzām pieņēma vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Zandu Kristovicu.

UgunsGrēka Žeņa apprecas

Jūnija beigās laulības ostā iestūrēja Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra vadošā aktrise Jekaterina Frolova (33), kura iecienītajā seriālā UgunsGrēks atveido Fēliksa sievu Jevgēņiju, kura tiek saukta par Žeņu, kā arī mīļvārdiņā par Kisku. Par Jekaterinas vīru kļuva Roberts Jukšs (32), ar kuru viņai ir attiecības kopš 2013. gada rudens.

Starp kāzu viesiem bija arī vairākas Jekaterinas kolēģes no teātra – aktrises Dana Čerņecova un Veronika Plotņikova.

Zirga slepenās kāzas

Augustā pavisam slepenas kāzas Cēsu pusē nosvinēja grupas Labvēlīgais tips mūziķis Ģirts Lūsis (44) , saukts arī par Zirgu, kurš pēc piecu gadu attiecībām par sievu apņēma savu draudzeni, datorgrafiķi Diānu Druķi (42). Zīmīgi, ka mediji par šo notikumu uzzināja tikai oktobrī…

Paši draugiem šo pasākumu nodēvējuši par zaļumballi, tāpēc lielākā daļa uzaicināto viesu tikai pēdējā brīdī saprata, ka tās ir pāra kāzas. ”Tāds arī bija plāns. Izveidojām idillisku vietu pļavas vidū Gaujas malā ar balti klātiem galdiem, siena ķīpu dīvāniem un siltu burbuļvannu zem klajas debess,” žurnālam Privātā Dzīve divus mēnešu pēc “ceremonijas” stāstīja jaunais vīrs.

Salaulājas bohēmistu pārītis

To, ka vasara ir karstākais kāzu laiks, apliecināja arī grupas The Hobos mūziķa Rolanda Ūdra (40) un rakstnieces un mūziķes Ilonas Balodes (33) iestūrēšana laulību ostā 20. augustā. ”Šīs mums abiem ir pirmās laulības. Sagaidījām viens otru,” portālam Skaties.lv atklāja jaunā sieva. Ilona pēc laulībām pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Ilonu Balodi-Ūdri, bet Rolands pieņēmis sievas uzvārdu un kļuvis par Rolandu Balodi-Ūdri. Izejot sabiedrībā gan abi saglabās līdzšinējos pseidonīmus, bet uzvārdu maiņu noteikusi vēlme, lai bērniem būtu abu divu uzvārds. Šomēnes pasaulē jānāk pāra pirmdzimtajam.

Slavenākā akordeoniste apprec spāni

Maijā pirms Dzintaru koncertzālē gaidāmā koncerta par gatavību iestūrēt laulības ostā paziņoja pasaulē populārā Latvijas akordeoniste Ksenija Sidorova (27). Toreiz viņa, plaši smaidot, raidījumam LNT Brokastis atzina, ka cer, ka savās kāzās nebūs jāspēlē.

Ksenija unviņas izredzētā Hosē Luisa Arizagu Lobeto kāzas notika augusta izskaņā Spānijas pilsētā Kovadongā. Pēc kāzām spožā skatuves māksliniece pieņēma vīra uzvārdu, un tagad ir Ksenija Sidorova-Arizaga.

“Gada kāzas”

27. novembrī gredzenus mija Ventspils mērs Aivars Lembergs (62) un viņa gaidāmā bērniņa māte Kristīne Krasovska (37). Greznā kāzu ceremonija notika Ventspils Livonijas ordeņa pils kapelā, klātesot sešdesmit kāzu viesiem. Pāri salaulāja baptistu mācītājs Pēteris Tervits, bet par galveno kāzu muzikantu bija izraudzīts mūziķis Ainars Mielavs. Šīs ir Lemberga otrās laulības.