UgunsGrēka veterānes Mildiņas atzīšanās: Es esmu nogurusi!

12 komentāri
UgunsGrēka veterānes Mildiņas atzīšanās: Es esmu nogurusi!
Foto: Reinis Oliņš

Tuvojas laiks, kad tiek novilktas treknas strīpas uz jau padarīto un atvērtas jaunas lappuses jaunajam. Gadumijā mums visiem, lai rosinātu produktīvāku nākamos 12 mēnešus, patīk kaut ko apņemties. Kā portālam Skaties.lv atzina seriāla UgunsGrēks un Dailes teātra aktrise Ilze Vazdika, filmēties un spēlēt uz skatuves ir kā strādāt divos darbos.

“(Smejas.) Ko tad es tur daudz varu stāstīt? Mēs jau neko par saviem tēliem nezinām pat reizēm tikai nedēļu uz priekšu. Un arī, ja uzzinām, tāpat neko nedrīkstam atklāt. Es varu tikai dot savus ieteikumus, kā varbūt pati gribētu redzēt, kā mans tēls virzās nākotnē,” stāsta Vazdika. Šis viņai ir jau 11 (!) gads seriālā, un, kā pati nopūzdamās atzīst, var ļoti just. “Atklāti sakot, es esmu ļoti nogurusi. Ir pagājis jau tik ilgs laiks, un man vēl paralēli ir teātris – sanāk raušanās pa diviem darbiem. Ja man jāsaka godīgi, gribētos šo visu arī godīgi izbeigt, jo man jau ir cienījams vecums, un veselībai vairs šo slodzi netur!”

Foto

Taču 11 gadu nav nekas – Dailes teātrī Vazdikas kundze spēlē jau kopš 1960. (!!) gada, kas, kopā ņemot, ir vairāk nekā 55 gadi. Portāls Skaties.lv cienījamajai aktrisei Jaunajā gadā vēl veselību un izturību.