7 komentāri
”UgunsGrēka” sensācija – ”Zentas bārenītis” Rumpis uzsācis attiecības ar valdzinošu fitnesa zvaigzni
Privātais arhīvs

Populārā fitnesa trenera Pētera Rumpja dzīve pēc sensacionālās filmēšanās seriāla ”UgunsGrēks” fināla sērijā Zentas ”bārenīša” lomā turpina iet uz augšu. Treneris uzsācis attiecības ar vienu no Latvijas valdzinošākajām fitnesa meitenēm.

Trenera Rumpja slava izplatījās tālu aiz fitnesa zāļu robežām pēc viņa iespaidīgā uznāciena ”UgunsGrēka” fināla sērijā, kurā viņš atveidoja Zentas daudz pieminēto ”bārenīti”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VAIRĀK PAR LEĢENDĀRO ”BĀRENĪŠU” UZNĀCIENU SERIĀLĀ TE!

Kamēr seriāla ”UgunsGrēks” fani joprojām turpina gremdēties saldsērīgās atmiņās par fināla sēriju un labi trenētā ”bārenīša” uznācienu, treneris ar sociālo tīklu starpniecību ziņo, ka ir aizņemts.

Par Rumpja mīļoto sievieti kļuvusi vietējā sieviešu fitnesa zvaigzne Paula Freimane. Abi augusta izskaņā devušies romantiskā ceļojumā uz Portugāli un par savām attiecībām paziņojuši, publicējot mīlas pilnus attēlus ”Facebook”.

Abu kopīgie draugi un paziņas steiguši apsveikt abus ar skaisto notikumu un priecāties, cik abi sportisti ir skaists pāris.

Mīla tikai iedvesmojusi abus jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Treneri ziņo, ka gatavi rudens treniņu sezonai un visi interesenti ir laipni aicināti apmeklēt nodarbības.

Sekot Pēterim un pieteikties uz treniņiem var ŠEIT.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl