Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Lielākā daļa cilvēku, kas manījusi šo seju, viņu atpazīst kā kāda populāra pašmāju seriāla varoni, bet tagad mēs visi viņa tēlot un dziedāt prasmi varam novērtēt šovā Izklausies redzēts. Ne velti tiek uzskatīts par vienu no šīs sezonas favorītiem, dāmas un kungi, šoreiz portāla Skaties.lv video intervijā viesos aicinājām Jezupa lomas atveidotāju seriālā UgunsGrēks, kādreizējo Dailes teātra aktieri un grupas Bez PVN dalībnieku Kristapu Rasimu.

Vienā elpas vilcienā nemaz nevar pateikt, ar ko nodarbojies. Varbūt sāksim ar to, ka pastāsti, kur mēs atrodamies!

Oj, Jēzus Marija, garš stāsts! Īsākā versija tam ir tāda, ka pašlaik atrodamies Studejā Reiga. Ja kāds nesaprot, ko es tikko pateicu, tad latgaliski tas nozīmē – Studija Rīga. Te ir tāda vieta, kur var atnākt un pabūt “uz viļņa”. Teiksim tā, mana svētnīca!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pašlaik aktuālākais notikums Tev ir šovs Izklausies redzēts – Tevi ir grūti “pielauzt” uz tādām lietām?

(Ironiski.) Mani vispār uz visu ko ir nenormāli grūti “pielauzt” – ļoti ilgi runājās un lūdzās. Visādus barterus sarunājām un tā… (Smejas.) Man tas raidījums patika jau pagājušajā gadā. Skatījos un redzēju, ka tajā visā ir kaut kas baigi foršs. Tur var izpausties labā nozīmē. Es droši vien nepiekristu uz deju šoviem, jo man ir divas kreisās kājas, lai gan nē – savai deju skolotājai teicu, ka man ir divas labās kājas, tāpēc ka pagriezušās uz vienu pusi. (Abi smejas.)

Foto: LETA

Foto: LETA

Balss man ir primārais. Kā jau daudziem māksliniekiem, balss iet pa priekšu kā personības pirmais kauliņš. Man patīk dziedāt, es arī diezgan vēlu to sāku un daru to vienkārši prieka pēc. Tāpēc sapratu, ka ir kaut kāds rezumējums – vajadzīgs koptēls, kas nepieciešams šajā šovā, gan balss, gan horeogrāfija, gan mūzika, gan visa tā atmosfēra, un sapratu, ka kaut kas uzreiz mani tajā visā “pavilka”.

Tu pats sevi uzskati par vienu no favorītiem!?

Nu ja! (Abi smejas.)

VIDEO INTERVIJA

Tevi bieži jauc ar Jezupu?

Jauc? (Smejas.) Līdz šim retais zināja, kas ir tas otrs čalis bez Jezupa! (Abi smejas.) Nu kā, paldies Dievam, esmu pozitīvais tēls, un mani nesit uz ielas ar lietussargu un nelamā kā daudzus manus kolēģus. Es tur esmu tāds foršs čalis un tāpēc varu to ļoti pozitīvi sev izmantot. Ir, kur mani atpazīst – nu, baigi labi!

Pirms piekriti lomai, apzinājies to popularitātes nastu, ko tas nesīs līdzi!?

Ar UgunsGrēku ir kā ar radiniekiem – nav tā, ka savu tēlu neizvēlies, bet tik un tā audz ar viņu kopā un attīsties. Tur vairāki faktori nospēlēja, kāpēc pateicu jā! Man patīk “teļļuks”… Es pat neatceros, tas bija pirms trim gadiem!

FOTO

Galīgi neesmu pret to, lai arī, cik tur dažs labs seriālu vērtētu divējādi – viens, ka absolūti jā, otrs, ka absolūti nē. Visi aktieri apzinās, kas tas ir, visi apzinās, kas te notiek un kā notiek! Ir tā cilvēku daļa, kas skatās un atzinīgi novērtē, un tad ir daļa, kas vienkārši noklusē. Bet tāpat visi zina, kas tur notiek! (Smejas.) Visi zina, kas ir Zentiņa, Mildiņa un Fēlikss!

Jezupam laikam pirmo reizi seriāla ir draudzene, vai ne!?

Tāda, kura atbild uz jūtām – jā! (Smejas.) Ar pirmo – Ieviņu – tur nevedās. It kā gribēja, bet tad “uzmeta”, jo saprata, ka nav, ko! Tad tur visādas citādas bija pa ceļam, bet tur no viņa puses nebija tās vajadzības, bet tagad, ja tā paskatās, viņam ir pirmās nopietnās ilgtermiņa attiecības vispār. Es vismaz sev tā to definēju.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Kā Tev šķiet, kā Jezups jūtas – apjucis, laimīgs…

Uj, attiecības vispār ir tik sarežģīts jautājums, Jēzus Marija! Jebkuras attiecības ir svētlaime un elle, tikai pašam saprast, kuru monētas pusi izvēlēties. Vispār jau “kruti” dzīvot ar foršu cilvēku kopā. Atceros pats, kā pirmajos mēnešos bija tā, nu… tā nedaudz neveikli ar taureņiem vēderā. (Plati smaida.) Tad sākas nākamais attiecību līmenis, nākamais, nākamais, un viņi ar Alisi jau tikuši tajā otrajā “levelā”, kad tauriņi jau bišku tālāk aizlidojuši, un sākas tāda reālā dzīve. Bet bez mīļuma neiztikt tāpat!

Ņemot vērā, ka seriālā Jezupam draudzene ir jaunāka, Tev ar sievu savukārt ir cita situācija. Vai tas ir stereotips, ka vīrietim ir obligāti jābūt vecākam?

(Domā.) Jā, tas ir stereotips! Jo es īsti nevaru pateikt, kurā brīdī, kas sākas un kā! Es zinu tik daudz pāru, kuriem tā atšķirība ir milzīga, un nevienā brīdī nejūt diskomfortu. No malas šķiet, ka tik organiski tas viss notiek. Tas ir stereotips! Nu, ak Dievs, varbūt liktos dīvaini, ja sievietei 80 un džekam 20, un tad uzreiz liekas – jo? Lai gan mīlestībai nav robežu – ja sirdis “sapas”, lai tak’ dzīvo kopā un “tusē”, cik nu liktenis būs lēmis! Galvenais jau ir sajust – ir vai nav, un viss!

Par ko Kristaps gribēja kļūt bērnībā?

Uj, par visu kaut ko – par pavāru, diezgan ilgi par celtnieku, pats savu māju projektēju. Kas tikai negribēju būt – hokejists, Irbes plakāti bija visur. Sveicieni, Artūr, Tev!

Foto: F64

Foto: F64

Fans biji!?

Protams, nenormāli, vairākus gadus! Ledus pat vēl nebija, mēs jau “hoķi” uz dīķa spēlējām. Tad es par sportu baigi sāku ņemties – gāju uz olimpisko medaļu! Tas tā periodiski un pāriet, jo saproti, ka nedaudz par vēlu olimpiskajai medaļai! (Smejas.) Vajadzēja sākt ātrāk! Tad man iepatikās skatuve – kaut kas “kruts” tajā visā bija! Grūti aprakstīt, tie, kas ir sajutuši, tie jau zina, kas tas ir! Bišķi saslimu ar to, un tad jau tālāk aizgāja dabiski.

Tad, re, kur arī visur ir tā skatuve, kur jādarbojas! [Norāda telpai apkārt – red.]. Jebkurā profesijā zināmā mērā jābūt labam aktierim, bet ne jau tā, lai kādu apčakarētu, bet gan runājot par pārliecību – darbības profesionalitāte un suģestija. Jebkurš tev pretī esošais cilvēks ir tavs skatītājs – kā tu uz viņu iedarbosies, lai gribētu savu domu pateikt, un viņš tev notic. Vai arī lai parakstītu līgumu, vai kaut ko tādu – vienalga, es saku, to var dažādi pavērst! Vienkārši pasauli izmainīt uz labo pusi.

Ar kādu domu no rītiem celies!?

Es vienmēr dziedu!

Katru rītu tu dziedi!

Jā, jā, es no rīta pamostos tāds laimīgs un dziedu! (Smejas.) Atveru logus vaļā un – good morning, good morning!

Tad jau kaimiņi zina, ka tu viņiem dzīvo kaimiņos?

Jā, jā! Un putniņi uzreiz lido! Eju dušā – dziedu, taisu kafiju, dejodams stepu!

Amm… (Domā.) Tagad vispār ir diezgan “kruta”, jo ir forši celties no rīta un nedomāt, kāpēc!?

Foto: Toms Norde

Foto: Toms Norde

Esam nonākuši pie mana pēdējā jautājuma, kuru esmu uzdevis katram intervējamajam – kurš melo labāk, vīrieši vai sievietes?

Man tagad jāsaka seriāla vārdiem? (Smejas un domā.) Kurš melo labāk? Labāk nemelot! (Smaida.) Baltie meli jau ir kaut kas ļoti, ļoti labs. Es ļoti regulāri, piemēram, bērniem meloju – nē, es nemeloju! (Skatās kamerā.) Es saku patiesību – tumsā acis bojājas, ja pārāk tuvu skatās “teļļuku”, tad arī tas pats! (Smejas.)

Tie meli jau izpaužas dažādi… (Smaida.) “Nu, mīļais, kā es no rīta izskatos!?” Mēs zinām šo visu. Protams, ka tur vienmēr vajag pateikt kaut ko tā, lai būtu labāk. Lai gan mana Baibiņa vienmēr superīgi no rīta izskatās, vispār nekad slikti nav izskatījusies. Bet es nezinu… Ja es pateikšu, ka viņas melo labāk, tad atkal uzreiz visas sievietes man rakstīs “feisbukā”, ka es esmu nelietis. Nē, es teikšu tā – viņas melo gudrāk!

TOP komentāri

  • hiacinte
    +1 +1 0

    hiacinte

    Ļoti pozitivs, foršs cilvēks! Maz tādu jaunu cilvēku. Patīkams un vienkāršs, necel savus panākumus gaisā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl