UgunsGrēka Helēna, aktrise Zane Daudziņa, reiz tikusi samainīta dzemdību namā

Komentāri

Aktrise, seriāla UgunsGrēks zvaigzne un runas pasniedzēja Zane Daudziņa nesen atskārtusi, kādēļ spēj tik labi iejusties izteikti slāviskās Helēnas ādā.

”Nesen atcerējos šādu epizodi – mamma stāstīja, ka vienu reizi dzemdību namā mani esot sajaukuši un iedevuši citai mammai, bet viņai uz barošanu atnesuši svešu bēbi,” intervijā raidījumam Viņas lielā intervija atklāj Zane Daudziņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mana mammīte vienmēr bijusi ļoti jūtīga, tāpēc viņa uzreiz atpazina, ka tas nav viņas bērns. Māsiņa esot bijusi dusmīga: Kā, tas nav jūsu bērns!?” atklāj aktrise.

”Es tikmēr jau kāri esot sagrābusi kādas krievu sievietes krūti un kāri strēbusi pilniem malkiem. Un tā tikai priecājās: Es tā padomāju, ko viņš tik labi ēd! Jo viņai pašai esot bijis bērniņš, kurš ne tik labi krūti ”ņem”,” Zanei stāstījusi mamma.

Pēc šā negadījuma atsaukšanas atmiņā viņa secinājusi, kādēļ tik labi spēj iejusties Helēnas lomā: ”Es gluži vienkārši esmu tikusi pie krievietes piena.”

Foto: Zane Daudziņa seriālā un ikdienā

Video: viena dienas Zanes Daudziņas dzīvē

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl