Uģa Rūķīša sieva atrasta mirusi

Komentāri
Uģa Rūķīša sieva atrasta mirusi
Foto: Markus Grossalber, Flickr

Jūnija beigās Mārupē savās mājās atrasts modes mākslinieka Uģa Rūķīša sievas Anita līķis. Nu Rūķīšu pāris atkal ir kopā un uz mums raugās no mākoņa maliņas, raksta žurnāls Vakara Ziņas.

Pērnā gada 14. novembrī mūžībā aizgāja leģendārais modes mākslinieks, Babītes novada dzīvnieku kapsētas Citi medību lauki izveidotājs Uģis Rūķītis. Nāves iemesls – alkoholisms. Postošā atkarība bijusi liktenīga arī viņa sievai Anitai, neslēpj pāra tuvinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Viņiem abiem nebija motivācijas. Ko divi cilvēki darīja mājās? Katrs savā istabā dzēra. Patiesībā viņi savas kopdzīves laikā bija divi vientuļi un nelaimīgi cilvēki,” Vakara Ziņām atzina Rūķīša pirmā sieva.

Kad mūžībā aizgāja Uģis Rūķītis, viņa sieva Anita bija apņēmības pilna savu netikumu atmest un sākt jaunu dzīvi. Uģa Rūķīša bērniem Lindai un Kristapam šķitis, ka Anita patiesi saņemsies, pat uz brīdi bija pārtraukusi cilāt glāzīti un bija apņēmusies rūpēties par dzīvnieku kapsētu. Tomēr drīz vien atkarība uzvarējusi un novārtā atstāts arī bijušā vīra bizness, ko nu savā pārziņā pārņēmis Rūķīša dēls Kristaps. Anita mierinājumu un laimi meklējusi pie jauna mīļākā sāniem.

Anitu kaimiņi atraduši savā mājā Mārupē guļamistabā 25. jūnijā. Kaimiņos aizdomas radījušas vairākas dienas izgaismotie Rūķīšu nama logi un atvērtie vārtiņi un mājas durvis. Precīzs nāves iestāšanās datums nav zināms. Tiesu medicīnas eksperti konstatējuši, ka Anitas nāves iemesls bijusi sirds mazspēja – infarkts.

Pēc Anita bērēm tiks kārtotas Rūķīšu ģimenes mantojuma lietas. Kristaps Rūķītis apņēmies pārņemt tēva biznesu, Anitas meitai Elīnai, kas Latvijas ieradusies no Anglijas, atvēlot Rūķīšu nekustamo īpašumu.

Lasi vēl